2737
2734

ن نکردم این کارو ب نظرم توام دیگه نکن

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه دو سه روز عیب نداره من تا دو روز توی یخچال نگه میدارم بیشتر نگه نمیدارم فریزری ام ندادم تا حالا 

ولی نمیشه واقعا اندازه یه وعده درست کرد خیلی کم میخورن بخوای یه وعده ای درست کنی همشو باید از کف قابلمه جمع کنی 

تا ۲۴ساعت خراب نمیشه تو یخچال اگه ک گرم نشه.درستش اینه تازه بدی اما پسرمنم ۷ ۸ ماهه بود من دستم به کم نمیرفت زیاد درست میکردم تا فرداش میدادم میخورد ولی اگه مثلا بیشتر میشد میریختم دور

2738
نه دو سه روز عیب نداره من تا دو روز توی یخچال نگه میدارم بیشتر نگه نمیدارم فریزری ام ندادم تا حالا&n ...

واقعا خدایی برای یک روز سخته من برای چتد روز میذارم تو ظرفای کوچولوی روزانه میارم بیرون.یعنی اسکال داره؟

در حق هم دعای خیر کنیم
واقعا خدایی برای یک روز سخته من برای چتد روز میذارم تو ظرفای کوچولوی روزانه میارم بیرون.یعنی اسکال د ...

توی فریزر میشه غذای دو سه روزش رو بذاری به نظرم ایرادی نداره من خودم تا دو روز نگه میدارم اضافه بیاد میریزم بره