2410
2553
نوجوانی که بدون اسلحه تونسته بود چندین اسیر عراقی بگیره

حتی یه خانوم هم تو کرمانشاه با یه بیل یه افسرشونو کشته بود دوتا سرباز هم اسیر گرفته بود رهبر هم ازش تقدیر کرده واقعا شیر زنی بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جنگ چیز عجیب زیاد داره ولی عجیب تر از جنگ اینه خیلی از کسایی که اون موقع فکر جهاد و شهادت بودن الان خون همون مردمو کردن تو شیشه

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2456

عموم شهید شده میگن مثل گل پاک بوده دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه تهران ☹فرمانده بود و شجاعانه شهید شد  مامانم میگفت خواهر شوهرم از لجش بچه هامو نگه نمیداشته ولی یه روز احمد میاد  با اینکه خسته بوده میمونه خونه از بچه های برادرش مراقبت میکنه میگه تو بروسرکار خیالت راحت  الان مقایسش میکنم حتی با برادر خودم یا پسرای اطراف واقعا به یه تار موشون هم نمیرسند از نظر مردانگی شجاعت نجابت کاش من اون موقع بودم و با یکی از همین مردای واقعی ازدواج میکردم و عاشق  میشدم💔

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

خاطرات زیبای آقای مسعود ده نمکی. واقعا اخراجی ها واقعی بودن.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          

این ک یه جانباز اورده بودن توی یه برنامه ک صداش خیلی ضعیف میومد مجری گفت از بس فریاد زده صداش اینجوری شده چون عراقیا با کارد میوه خوری یه سانت یه سانت پاشو قطع کردن

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
اون زمان یه لشکر رو جوان ۳۰ ساله ادارا میکرد و همه چیز عالی پیش رفت ...  چیشد به اینجا رسیدیم؟

بابیست ساله هابردیم باپنجاه به بالاهاباختیم

واسه سلامتی عزیزانتان وعزیزانم صلوات محمدی بفرستین🌺🌺🌺
2714
این ک یه جانباز اورده بودن توی یه برنامه ک صداش خیلی ضعیف میومد مجری گفت از بس فریاد زده صداش اینجور ...

😔😔😔😔😔😔😔بمیرم براشون.

چقدر دلیر وجوانمرد بودن.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          

اینکه جانبازهای شیمیایی رو می فرستادن آلمان بعد بررسی می کردن و نقص بمب های شیمیایی رو به مسئولینشون می گفتن تا برطرف کنن و بمب شیمیایی ها بهتر کار کنه😥😥😥

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم
😔😔😔😔😔😔😔بمیرم براشون. چقدر دلیر وجوانمرد بودن.

چند روز پیش یه فیلم دیدم از شکنجه های عراقی ها 

واقعا ادم میمیره از غم عذابایی ک کشیدن 

بمیرم براشون ک خیلیاشونو زنده زنده زیر خاک کردن 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
اون زمان یه لشکر رو جوان ۳۰ ساله ادارا میکرد و همه چیز عالی پیش رفت ...  چیشد به اینجا رسیدیم؟

یکی از دلایلش اینه پیر پاتالا دست از سر حکومت بر نمیدارن تا جوونا پای کار بیان و عهده دار بشن جوونای الان با تفکر بهتر و امروزی تر و تحصیلات خوب و بالا بتونن کشورو اداره کنن...

عجبترین چیزی ک دیدم اینه که بابای داداشم ۴۰ ساله مفقودالجسده و برادر و مادر هیچ حمایتی از هیچ جا نمیشن و فقط دهان گشادشون ی عده باز میکنن میگن خانواده شهدا فلان و بیسار

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2706