2733
2739
عنوان

به زانو زدن افتادم

688 بازدید | 16 پست

خداجونم هروقت دلم میگرفت هروقت از همه جا نا امید میشدم میومدم سمتت .وقتی دورم پره ادم بود اما هیچکدوم غم دلمو نمیفهمیدن باز اغوش تو برام باز بود .خدایا هروقت دلم از هرکسی میشکست میرفتم بغل کسی که تنها محرم دل و زندگیم بود اما الان دلم از اون یه نفر گرفته برم کجا به کی بگم .خداجونم دلم برای روزایی که بابا داشتم تنگ شده .واسه روزایی که با بابام کلی دعوا میکردم اما تا سر سفره میرسید اسم من و صدا میزد .دلم واسه روزایی که با مامانم قهر میکردم اما با سینی خوراکی میومد میگفت به شکمت ظلم نکن.دلم واسه روزایی که هندزفری به گوش میرفتم دانشگاه و با شوق میرسیدم خونه تنگ شده .دلم برای همه ی روزای خوبم تنگ شده خدا .اینجای زندگیم خستم یا خیلی بزن بره جلو یا برگردون عقب😭😭😭😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی😔

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

منم دلم واسه روزایی که باباداشتم تنگ شده 1ساله که ندارمش😔😔😔

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2738

گلم از اذان شب امشب تا اذان شب فردا شب تا میتونی صدقه و صلوات و‌کار نیک براشون بفرست. خیلی ثواب داره. کلی خوشحال میشن. 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
پنج شنبها کلا بهم میریزم 😔

عزیزم 

سعی کن کمتر فکرو خیال کنی،اینجوری غصه ات هم کمتر میشه،هرچند میدونم ک دست خودم آدم نیس،ولی تا یه حدی میتونی کنترل کنی،شکرخدا من پدرومادرم دارم،ولی خب گذشته و جوونیم که هیچ استفاده ای ازش نکردیم ناراحتم میکنه

منم دلم برا دانشگاه و خوابگاه تنگ شد....اونموقعا لحظه شماری میکردیم ک زودتر تموم شه،الان حسرت اون رو ...

من خوابگاه نداشتم اما دلم تنگ شده واسه وقتایی که میرفتم مسیر رفت وامدو 

2706