2733
2734
عنوان

بیاین توروخدا شوهرم کتکم زد درد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 41 پست
دلیل دعوا؟؟؟

فرض کنیم استارتر سر قبر اجداد شوهرش پی پی کرده ، آیا اینکار وحشی گری شوهرشو توجیه میکنه؟؟!

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوست من از همسرش کتک خورد همون روز رفت پزشکی قانونی و بعدش شکایت کرد، همسرشو یک روز گذاشتن بازداشتگاه و رییس پاسگاه حسابی ترسونده بودش، براش دیه هم رد کردن! الان عصبی میشه خودشو میزنه زنشو نمیزنه، عزیزم از آبروت بترسی و ..... راه باز کردی بیشتر کتک بخوری

چرا زدتت ولی عیبی نداره هممون تو زندگی این مشکلات رو داشته اصلا به حرف های بیخودی گوش نکن باشه زده ا ...

وااای خدا خانمایی رو میبینم اینطوری جواب میدن و کوتاه میان دلم میخواد خودمو خفه کنم 😐😐😐😐😐😐

2738
دهانم‌دوختی. آره اگه سر قبر اجدادش پی پی کنه حقشه

واقعا فکر میکنی حقشه ؟! اگر میدونستی چند نفر تا حالا براثر خشونت خانگی مردن یا ناقص شدن ، یا چند تا بچه توی این محیط ها روانی شدن ، متوجه عمق فاجعه میشدی . 

من آدم ناسازگاری نیستم و توی زندگیمم مشکل دارم ولی خشونت فیزیکی چیزی نیست که توجیهش کنیم یا نادیده بگیریم .  هیچ چیز به کسی حق نمیده به بقیه آسیب بزنه .

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
چرا زدتت ولی عیبی نداره هممون تو زندگی این مشکلات رو داشته اصلا به حرف های بیخودی گوش نکن باشه زده ا ...

یعنی چی عیب نداره زده🙄🙄🙄 همین ساختنو سوختن اینطور پررو شدن یه سری مردا

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
وااای خدا خانمایی رو میبینم اینطوری جواب میدن و کوتاه میان دلم میخواد خودمو خفه کنم 😐😐😐😐😐😐

فکر کنم مرد هست و الا کدوم زنی اینطوری میگه

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙