2726

میشه لطفا بذارید

اینستا ندارم

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مراسم وکرونا!!؟؟ خخخ گفتم منم بچیز تکراری گفته باشم😅😅

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
2728
مراسم وکرونا!!؟؟ خخخ گفتم منم بچیز تکراری گفته باشم😅😅

مراسم کجا بود آخه😐

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
ساه باز

بهم نمباد چون چاقم و خپل 😐

باید ببندم تا دماغم کوچیکتر نشون داده بشه 

بهم نمباد چون چاقم و خپل 😐 باید ببندم تا دماغم کوچیکتر نشون داده بشه 

اصلا خپل نیستی و چاق 

تو فقط توپُر و خوشتیپی 😍❤😘

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
مراسم کجا بود آخه😐

خب معمولا واسه مراسم شنیون میزنیم دیگه 😐 نزن منو بجون خودم شوخی کردم😩

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
اصلا خپل نیستی و چاق  تو فقط توپُر و خوشتیپی 😍❤😘

😎دقیقا وگرنه این همه هوش و مهربونی و زیبایی که تو یه بدن لاغر جا نمیشد 🤣🤣🤣🤣

خب معمولا واسه مراسم شنیون میزنیم دیگه 😐 نزن منو بجون خودم شوخی کردم😩

🤣ن بابا بچه ک زدن نداره 🤣🤣🤣🤣

ن فداتشم برا خونه میخوام 

من ۷ماهه خونه مادر شوهرمم نرفتم بخاطر کرونا خخخخ

🤣ن بابا بچه ک زدن نداره 🤣🤣🤣🤣 ن فداتشم برا خونه میخوام  من ۷ماهه خونه مادر شوهرمم نرفتم ب ...

وای چ خانوم شیکی👌 من خونه ی کوچولو از جن مرتب ترم

نظر لطفته 

عاقا ب نظرت لاک مشکی ب لباس زرشکی مشکی میاد؟

با کفش مشکی

نی نی داری؟

بهم نمباد چون چاقم و خپل 😐 باید ببندم تا دماغم کوچیکتر نشون داده بشه 

مدل مو گوجه ای سرچ کن خب موهاتو سفت بالا سرت ببند پروتز مو بزار بعد با موهات کامل پوشش بده کش چهل گیس ببند دورش سفت بشه اضافشو جمع کن با گیره شنیون مخفیش کن جلو صورتتم یه چند تا بابلیس کن قشنگ میشه

2706