2726
عنوان

صرفا فقط درد و دل

159 بازدید | 8 پست

پیش کسی چیزی نمیگم اما خودم دائم خود خوری میکنم .قبل ازدواج برادرشوهرم انگار همشون باهام سرلج بودن از خواهر شوهر تا جاری بزرگترم .فقط این میون مادرشوهرم خانوم بود و هوامو داشت و داره .هروقت خونه پدرشوهرم بودیم به یه طریقی کتک میخورم اما نه صدا بالا میبردم نه چیزی فقط تو اتاق گریه میکردم و بعد به کسی نمیگفتم دعوا کردیم .از بعده عروسی برادرشوهرم رفته رفته شوهرم سرد شد همش احساس میکردم شاید چون زنداداشش قبلا عشقش بوده و الان با داداششه این حالشه تا اینکه جاریم و شوهرش دعواشون میشه و جاریم میزنه بیرون و داد و بیداد .از اون به بعد تا حالا من شدم عروس خوبه میگن اره کتک میخوردی صدات در نمیومد چندساله با کم و زیاد همه میسازی چیزی نمیگی اما شوهرم هنوز ادم نشدم و این خستم کرده😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاش گاهی ادم میشد زندگیشم چیزای اضافشو حذف کن تا یکم حافظش سبک بشه 

متاسفانه دلخوری ناراحتی مشکلات جزئی از زندگیه همه آدماست .همه ما مثل همیم فقط ناراحتیامون متفاوته که خدای بزرگ چاره شم برامون گذاشته صبر . بعد از هرتاریکی روشنایی هست مطمئن باش 

گلرخ سابق😴  
متاسفانه دلخوری ناراحتی مشکلات جزئی از زندگیه همه آدماست .همه ما مثل همیم فقط ناراحتیامون متفاوته که ...

قربون دهنت عزیزم 

این روزا امیدوارم زودتر تموم بشه و منم روشنایی ببینم