2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچی دوست پیدا کردم اسم و فیلم اهنگ یاد گرفتم😑😑😑

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
فایلای صوتی درباره چی بود؟میشه معرفی کنی عزیز؟

یکیش کلیدمرد دکترحبشی بود درمورد زندگی زناشویی برای متاهل هاهوبه نحوه رفتار با همسره.خواستی لینک میدم

یکیشم فایل های صوتی دکترفرهنگ که درباره همه چی داره هم زندگی زناشویی هم تربیت فرزند همه چی

همون___delbar___هستم تعلیق شدم😑🤦‍♀️
یکم غذا یادگرفتم چندتا فایل صوتی معرفی کرده بودن خیلی مفید بود برام کلی راهکار برای پوست و مو اید ...

یه چندتا تاپیک مفید از سال های قبل معرفی میکنید که منم ببینم و استفاده کنم..

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
یه چندتا تاپیک مفید از سال های قبل معرفی میکنید که منم ببینم و استفاده کنم..

بهم میگی توچه زمینه ای میخوایی گلم؟

اخه درباره خیلی چیزاهست.

رفتارخانومانه.

سیاست های زن و شوهری

تامیک مو

تاپیک پوست

من معمولا درمورد هرچی بخوام تو گوگل سرچ میکنم تهش نی نی سایت مینویسم کلی تاپیک میاره

مثلا مینویسم رفع جوش نی نی سایت

بازم بگو توچه زمینه هایی میخوایی لینک میدم بهت

همون___delbar___هستم تعلیق شدم😑🤦‍♀️
2738
یاد گرفتم من هم میتونم عروس بدجنسی باشم 😁

واقعا 😂😂😂😂😂😂😂

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

اینکه هر چقدر مادرشوهرت خوب باشه بالاخره ی بدجنسی داره که واقعا درست بود😒😒😒😒😒

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2706