2733
2739
عنوان

جدایی و مشگلاتش

755 بازدید | 31 پست

سلام من تازه عضو نی نی سایت شدم خیلی اعصابم خرابه نمیدونم باید چیکار کنم گفتم شاید بتونم اینجوری یخورده خودمو اروم کنم من الان چهار ماه ک عقد کردم اما ب  دلایلی مجبور ب طلاق هستم ولی متاسفانه تو دوران عقدم دختریمو از دست دادم الان نمیدونم این موضوع رو چطوری ب خونواده اک بگم ب نظرتون خودم بهشون بگم بهتر یا از مشاوره کمک بگیرم و از دکتر بخوام ک اون این موضوع رو بگه 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏

اگه خانوادت عصبی و ناراحت میشن دکتر بگه بهتره

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونم که میکشنم تنها استرس الان اینه 

دیگه نمیکشنت شده دا چیزیکه نباید میشد ولی خداروشکر عاقلی یه عده بخاطر اونکار میگن برم عروسی کنم بعدا بعد هم میرن بچه دار میشن گیر میکنن یا کلی جهیزیه خراب میکنن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
منم قبلا توعقد جداشدم البته باکره بودم.الانم باز ازدواج گردم.ولی اگه دختر بودی شناسنامت پاک میشد الا ...

ای بابا اینکه با عشق و عاشقی بود هزار تا شکاکی و هزارن دعوا بود دیگه دومی قشنگ میدونه من یکی تو زندگیم بوده باهاش درارتباط بودم اینم از زندگی ما 

2738
پزشک قانونی اصلا معاینه نمیکنه اصولا،بپرسه از چند جا ترمیم کن

ی راهی پیدا کن،انقدر در آینده روحیه ات خرد می‌کنن ک میگی کاش ترمیم کرده بودم،فشار و ناراحتی طلاق داری اینم داری

ی راهی پیدا کن،انقدر در آینده روحیه ات خرد می‌کنن ک میگی کاش ترمیم کرده بودم،فشار و ناراحتی طلاق دار ...

اخه دقیقا خونواده ام از اونایین ک بعداز فهمیدن این موضوع کلی اذیتم کنن 

پزشک قانونی معاینه میکنه حتی نوع پرده درصورت وجود مینویسه .باکره نباشی باید تست بارداری بدی .یکی ازم ...

مرسی عزیزم از راهنماییت بعد قبلش باید کلاس های مشاوره رو بریم 

2706