2733
2739
عنوان

زنگ زدم جاریم گفتم میخوام بیام خونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 31 پست

برو سمیه .. قهر نکن

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواسته ببینه شام میمونی یا نه ک یه چی درس کنه.بعدش شما برا شام خونه جاری میرین؟؟؟؟اونم با دعوت خودت؟؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2738

وااا... چیزی نگفته که.... تو نگفتی میری شام اون گفته بیا شام... حالااگه نمیگفتم که شام بیا اونوقت میگفتی نگفته که شام برم... 

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️

عزیزم خب از کجا میدونسته!!!!شاید قصدش از سوال  این بوده که  مطمعن بشه که میمونی یا نه که چیزی بخره یا بخواد درست کنه!!!

بنظرم دیگه قهرکردن نداره،،اگه قصدت این بوده که بری خب میگفتی آره عزیزم همون واسه شام می‌خوام بیام ،،،،،یا میگفتی اکی پس واسه شام میام !!!

2706