2737
2734
عنوان

باهمچین شوهری چیکار کنم تروخدا دوستانه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 78 پست
مطمئن باش اون آدم اگر خیلی حالیش بود لازم نبود امثال شما براش تو نی نی سایت تبلیغ کنین.مردمو سر کار ...

تبلیغ نیس حقیقت محضه ضمنا من هدفم اینه هرکی مشکلی داره کمکش کنم نه خدای نکرده چیزدیگه.. 😐😐😐نشناخته قضاوت نکن لطفا

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید اسی  ولی وقت نرغول خونس تو و مانانت چرا فرش پهن کردید  دندش نرم خونه خودشه کمک کن ...

منو شوهرم پهن میکردیم نشد مامانمم اومد

میشه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستی
میشه بگی چیکار میکنی

امضامو خوندی گلم؟؟؟ اونی که مشکل کسی رو میتونه حل کنه من نیستم گلم.. یه خانوم سید هستن

2728
اینا رسم دارن موقع تولد بچه مادر من زنگ بزنه به مادرشوهرم تبریک بگه مادر منم زنگ نزده بود و این شد ی ...

وا مگه موقع به دنیا اومدنش مادرشوهرت پیشت نبود همراه مامامت?

ساب چیه اصن  

سابلیمینال به معنی پیام‌های پنهانی میباشد که با تکنیک های خاص با یک موزیک آرامبخش و یا صوت قرآنی تلفیق شده و تکرار مکرر این تاکیدات ناخودآگاه خفته مارامجبور به بیدارشدن و جامه عمل پوشاندن به خواسته مورد نظر می‌کند سابلیمینال یک بحث است که ریشه در علم روانشناسی دارد و دعانویسی ریشه در دین دارد وجه اشتراک این دوعلم باور و باورپذیری میباشد

2738

عزیزم یه سری رسما درسته غلطه اما انجامش زحمت خاصی نداره 

مادرتون زنگ میزد خیلی بهتر بود تا مشکل ایجاد نشه 

الانم دیر نیست بشین با همسرت صحبت کن 

دلخوریا رو برطرف کنین

بگو به خاطر یه سری رسومات نباید زندگیمون تلخ کنیم

قصد مادرم بی احترامی نبوده اگرم دلیلی داشته بگو 

‌تنهایی رو عشقه
وابستگیتون چقدره؟ و این که درسته که شوهرت بهتر بود تشکر میکرد اما پرخاش شما هم بهش بیجا است و شاید ا ...

زیاد وابستم با خانوادمم همسایه ایم

دعوای اولو خودش راه انداخت گفت خانواده تو برای مادر من ارزش قائل نشدن

ای کاش حالا که همچین رسمی دارن یه زنگ مادرتون میزد والله این شرّ به پا نمیشد.بعد هم کجایی هستن که همچین رسمی دارن من تاحالا نشنیده بودم

وا خب هر دو مادربزرگ شدن  چرا مادر شما فقط زنگ بزنه خخ اگه رسمشونو میدونستین زنگ میزدین شر نم ...

نمیدونستیم و این ترفندهای مادرشوهرمه

2706