2737
2734

خانما مصلا میخام برم پیاده روی اینا ی گزینه هس اونو باید بزنم ایا؟چیکار میکنه مصلا !

اندازه غذامو اون مشخص میکنه؟کلا بلد نیستم میشه ی توضیحی بدید 

هرچی میخوری رو با میزانش وارد میکنی مثلا چهار قاشق برنج یه دونه سیب یه ملاقه اش.... اون بهت کالری رو میگه... تو با توجه به اطلاعاتی که بهش دادی یه کالری مشخصی رو مجازی در روز بخوری... باید از اون کالری بیشتر نشه ... قسمت پیاده روی اینا با توجه به ورزشی که میکنی کالری ازت کم میشه ..اونو وارد میکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

۵ روز در هفته ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ کالری

۲ روز حدود ۵۰۰ کالری

مانکن بهتره

بالای صفحش یه عکس داره به علاوه رو که بزنی میتونی غذاتو جستجو کنی و مقدارشو وارد کنی

بقیش طولانیه امکانات زیاد داره خیلی میشه اگر بخوام بگم😑خودت باهاش ور بری راه میفتی

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

ببین اینجا میزان کالری منو نوشته یه عکس پرچم کوچولو هم داره وقتی تو میزان کالری مصرفی رو وارد میکنی اون هی رنگ میگیره تا باید تا شب جوری برنامه ریزی کنی نزدیک اون پرچم شی نه بیشتر از اون