2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه اخلاق داره وخداترسه ودستش به دهنش می رسه مبارک باشه

من کسی رومی شناسم شوهرش اینقدرررررررزیباست ولی می گه بعد یه سال زیباییش به چشمم نمی یاد

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2728
متاهله

شما از کجا میدونی؟

ولی بهش میومد متاهل باشه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
طبیعیه خو من زنشم شوهرمو میبینی یاد من میوفتی

اره والا😂

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
اگه اخلاق داره وخداترسه ودستش به دهنش می رسه مبارک باشه من کسی رومی شناسم شوهرش اینقدرررررررزیباست ...

درسته بعضی ها شوهرشون آنقدر زیباست جنبه ندارن شوهراشون خیانت می کنن

به خدا من اگه بین زشت و زیبا بمونم زشتو انتخاب می کنم 

چون اعصاب ندارم 😁

2738
طبیعیه خو من زنشم شوهرمو میبینی یاد من میوفتی

آقا این  آقای جانی دپ همون نبود که تو تایتانیک بازی میکرد اسمش جک بود؟

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2706