2733
2739

سلام بچه شوهرم رفته دو روز جهاز خواهرشو ببرن همشون عین خر کار کردن داداشاش جهازو سوار ماشین کردن از اون طرفم یخچال به اون بزرگیو بردن طبقه سوم کلی خر حمالیشو کردن هنوزم اونجان جهازم چیدن براش حالا میکه کارای خرده ریزشم باید بکتیم خزیداشم میکنن واسه همین‌دو روز دیگم موندکارن منم تنها کذاشته رفته حرصم در اومده اعصابم خورده از دستش یه بار فقط صبح یه زنک زده تا حالا پیامیم نداده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب داداشش نکنه کی بکنه؟توام میرفتی باهاش

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

این چ طرز صحبته!!! خب خاهرشونه دیگ شما خودت خاهر یا برادر نداری؟؟ حالا چند روز مشغوله نمیتونه زنگ و پیام بزنه درست نیس اینجوری صحبت کنی

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738

یکم بدجنس یا حسود نیستی؟ برادر نره کمک خواهرش کی بره اونم واسه جهاز 

حالا میتونستن کارگر بگیرن که وسایلو ببرن بالا اما به هرحال وجود مرد لازمه 

تو چرا نرفتی؟ 

بارداری؟

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

خواهرشه دیگه چه ایرادی داره؟داداش تو می اومد چقدرخوشحال میشدی؟قرارنیست ک صبح تاشب زنگ بزنه قرارنیست باازدواج خونوادشو دوربندازه که 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2706