2733
2734

خوبه؟ ۴۰۰ هزارتومن میشه

از اول به سن تکلیف رسیدنم ۵ روزی که در هرسال نگرفتم را واقعا خودمو میشناسم که توان ندارم بگیرم

خوبه؟؟،؟

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

افرین بده لازم نیست شیپورش کنی

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه هم کفاره داره هم باید روزه هارو بگیری🙃

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728

عزیزم کفاره روزه ، جای روزه رو نمیگیره 

مگه میتونی عمل واجب رو با پول بخری؟

مگه اینکه عین عمل انجام بشه 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

کفاره روزه رو قبل از اینکه ماه رمضان جدید بیاد باید بدی وگرنه دوباره به همون قیمت سال جدید حساب میشع با این حساب کفاره روزه هات از اول خیلی بیشتر میشه 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2738
کفاره روزه رو قبل از اینکه ماه رمضان جدید بیاد باید بدی وگرنه دوباره به همون قیمت سال جدید حساب میشع ...

من همشو به قیمت امسال حساب کردم

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
افرین بده لازم نیست شیپورش کنی

برعکس کار خوبی کرد گفت منم نمیدونستم پولشو به کی بدم من امسال حامله بودم نگرفتم

منم میدم به کسی که احتیاج داره و داره جهیزیه میخره 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
تا آخر عمرم دعات میکنم 

باشه عزیزم 

متاسفانه هم کفاره داره هم باید روزه هارو بگیری🙃

توانشو ندارم

2706