2733
2734
عنوان

پولدار ترین فردی که میشناسین کیه شغلش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2611 بازدید | 138 پست
پسر خالت تور نمیشه😅😅😅

نه بابا زن داره زنشم مدیر عامل یکی از شرکتاش کرده 😄😄شهروند استرالیا هم هستن 😍😍

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا این تاپیکا رو‌نزنین یسریا میان میخونن دلشون میگیره

خب مام نداریم اینطوری چرا دلمون بگیره

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
پدربزرگم  نزدیک۱۰۰ میلیارد سرمایه داره شایدم بیشتر همش ملک و باغ و زمین  چند ساله خرید ...

پس شما هم یک پولدار بالقوه اید

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2731

من هنوز درامد بابامو نمیدونم

یا خواهرم و شوهرش  

پولدار بودن هم یه ماشین و خونه رو آدم میبینه دیگه 

معلوم نیست همه داروندار طرف همونه یا 100 برابرشو داره و رو نکرده  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738

استاد فیزیک کنکورم

کلاساش جلسه ای 200تومنه(حتی اگه صد نفرم بیان باید نفری 200بدن)بعد تو.هر تایم کلاسش کمتر از 50دانش آموز نیست

تازه روزی هم چارتا کلاس میذاره

8تا11

11تا2

3تا6

6تا9

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی..‌. کو رفیق راز داری؟ کو دل پر طاقتی؟
بابا این تاپیکا رو‌نزنین یسریا میان میخونن دلشون میگیره

وا چه ربطی داره😐😐😐😐😐😐

در این حد پولدار کم هستن

همه ما اینجا معمولی هستیم پس همه باید دلمون بگیره😐😐😐😐😐😐😐

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بابا خیلی یاش خالی بندیه  بخون رد شو بذارخوش باشند😉

من سعی میکنم فکر نکنم بهشون

ولی خب خیلیا خالی بندیو باور میکنن چمیدونن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

واقعا تو مشکل داری برات گزارش زدم

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_2    

خواهشا اینواز سایت جمع کنید از رو بیکاری روزی ده تا تاپیک میزنه عجب گیری کردیم

بهنونشم اینه یه مقاله داره مینویسه

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
شوهرخالم راننده ماشین سنگینه وضعشونم خیلی خوبه  شوهرعمم شرکت نفتی بود اونم وضعشون خوبه

چه جالب

راننده های ماشین سنگینم اونم جز خیلی پولدارا😄

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706