2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من...شوهرم خودش کله شقه نمیخواد ازش.اونم ازخدا خواسته هیچ کمکی نمیکنه...بخدا منظورم اینه قرض بده یه مقدار رهن خونه رو ببریم بالا خونه بهتر بگیریم،نمیگم بده و پس ندیم😔

شیمپک چی هست اصلا؟همینجوری گذاشتم😆😐😅
چون در اثر تجربه دیدن تا وقتی مال داری همه دوستت دارن وقتی مال رو بدی بره کسی دیگه یادش بهت نیست.

والله الان به ما نمیدن ماهم دو ساله طرفشون نمیریم. بدن هم شاید نریم رو راست بگم ولی خب برا خودش نگه داره.حقوق ثابتش میاد .خونه و باغش و نکه داره .زنیناشو بفروشه بده بچه هاش از فلاکت دران

خدایا ناامیدم نزار

مال ما پولداره عروسی برام نگرفتن طلا نگرفتن هیچی کلاااااا 

همه رو شوهرم با بدبختی جورکرد طلاوعروسی خونه و....

تازه گوسفنده عروسی رو باشوهرم دوتایی خریدیم چون دستوبالش تنگ بود کل گوسفندوووووو گزاشت یخچالش اندازه یه ابگوشت بهم گوشت داد من که حلالش نمیکنم

والله الان به ما نمیدن ماهم دو ساله طرفشون نمیریم. بدن هم شاید نریم رو راست بگم ولی خب برا خودش نگه ...

خب تازه نداده نمیخواینش دیگه اگه مال رو داد  رفت که نیازی هم بهش ندارین.شما از پدر خودتون هم همین توقع رو دارین؟ 

شما منتظر مرگ پدر خودت هم هستی ؟ 

من بین عروسا تنها عروسی هستم که منتطر مرگ پدر شوهرم نیست.ولی عروسای دیگش مستقیم به من گفتن که منتظرن.

حرف من اینه چرا باید اجازه بدی حتی اشتباهم باشه این انتظار دیگه نمیتونیم دختر مردم و از نو تربیت کنیم که پس حداقل یکم از دستشون بگیرین اگه حق دارن

خدایا ناامیدم نزار
من بین عروسا تنها عروسی هستم که منتطر مرگ پدر شوهرم نیست.ولی عروسای دیگش مستقیم به من گفتن که منتظرن ...

یعنی جاریا به پدرشوهره نگاه کردن و بله دادن؟؟خودشون برن سرکار پول دربیارن.منشی گری فروشندگی اینام کاره. 

خب تازه نداده نمیخواینش دیگه اگه مال رو داد  رفت که نیازی هم بهش ندارین.شما از پدر خودتون هم هم ...

اگه بده من بیشتر دوسش خواهم داشت.شوهرمو هم مجبور میکنم باهاش دوست بشه.

بله از پدر خودمم همین انتظارو دارم

خدایا ناامیدم نزار
2706