2733
2734
عنوان

حس شیشم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4053 بازدید | 818 پست
عسل جان گفتم اون ادمی که میگی بر میگرده دوباره اما یه خورده مغروره زمان می بره تا برگرده الان با کسی ...

اها ممنون گلم به نظرت چند وقت دیگه امکان داره بر گرده؟

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

خب گلم شما فرد مهربون هستی قدت متوسط هیکلت متوسط روبه درشت یا لاغر ولی حس میکنم بیشتر باید درشت باشی این ماه احتمال داره ولی تا سال اینده احتمالش بیشتره

@marziye1234    

کلم هر کار کردن نتونستم بفرستم تگت کردن

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب گلم شما فرد مهربون هستی قدت متوسط هیکلت متوسط روبه درشت یا لاغر ولی حس میکنم بیشتر باید درشت باشی ...

این اقایی که قرار منو ببر سرکار منو میبره؟ اگه اره کی میرم سرکار؟

درتاریخ 9|9|99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد  
اره برمیگرده  توهمین چند ماه اخیر

من قاطی کردم نمیدونم کدوم جواب دادم کدوم جواب ندادم😭😭😭😭

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
2738
این اقایی که قرار منو ببر سرکار منو میبره؟ اگه اره کی میرم سرکار؟

حسم میگه کاری برات انجام نمیده 

خب گلم شما فرد مهربون هستی قدت متوسط هیکلت متوسط روبه درشت یا لاغر ولی حس میکنم بیشتر باید درشت باشی ...

عزیزم بگو من کی باردار میشم؟؟ اصلا دختر میارم یا ن؟؟

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
2706