2737
2734
عنوان

حس شیشم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4053 بازدید | 818 پست
با ادم خوبی ازدواج میکنی داخل ایمش از حروف  ن یا م یا الف باشه

بعدصفرحس میکنی بشه؟ یاحداقل امسال؟ یکیم شغلش چی

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من من فکر می کنم تا سال اینده شما ازدواج میکنین انشالله خوشبخت بشی

انشالله مرسی🙏درمورداونطرف یاخودم چی؟ 

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
2728
بعدصفرحس میکنی بشه؟ یاحداقل امسال؟ یکیم شغلش چی

تا اخر امسال نشد تا سال اینده امسال احتمالش بیتشزه

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
دوستم بنظرت من کی و با کی ازدواج میکنم؟امتحانم چی میشه؟

با ادم خوب و هیکل لاغر و قد بلند امتحانت بخونب خوب میشه نخونی بد میشه

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
انشالله مرسی🙏درمورداونطرف یاخودم چی؟ 

خواهش میکنم.فکرکنم شما خیلی زود عاشق میشی ویه ادم رمانتیکی هستی  . دراینده زندگی خوبی داری  

تاریخ رابنگر لرها همیشه افتخار این دیار بوده اند وخواهند بودافتخار میکنم لر هستم
2738
تا اخر امسال نشد تا سال اینده امسال احتمالش بیتشزه

خودمم همین حسو دارم انگار به دلم افتاده... انشالله مرسی😘❤️

نگفتی به نظرت قبول کنم یا نه آخه من همش میترسم در موردم فکر بد کنه

بهت گفتم که هم خوب هم بد متوسط دوستت داره ولی جدی نمیخوادت یه جورایی واسش عین یه مروارید هستی که قراره هدیه بده به کسی مواظبش هست تا زمانی که هدیه بده به کسی 

با ادم خوبی ازدواج میکنی داخل ایمش از حروف  ن یا م یا الف باشه

سلام...من کسی رو که دوست دارم و پسرخالمه باهاش ازدواج میکنم؟اون به من حسی داره؟اگه آره چند ماه دیگه؟

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
2706