2737
2734
عنوان

حس شیشم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4053 بازدید | 818 پست
من و بگو

یک عدد جیگر پایه مهربون یه فکری توی سرته که هم خوبه هم بد باعث شده بیشتر روز به اون چیز فکر بکنی 

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
منو بگو اشتب گفتی گزارش میزنم

من حس میکنم تو خیلی انرژی داری سرزنده ای

شیطنت داری ولی در عین حال حجب و حیا هم برات مهمه ینی شیطنتنو هر جایی بروز نمیدی

حس میکنم احترام ب بزرگترت خیلی می ذاری خانوادت و خیلی دوس داری یکم لج بازی و خونگرم هستی

عاشق یک نفری و عشق خیلی برات مقدسه

درست گفتم ایا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بین ۱۶ تا ۲۵ سالته اندامت متوسطه خیلی شوخ طبع و خوش رویی به تیپت اهمیت میدی و دوستات خیلی دوستت د ...

حست میگه من به خلیل میرسم یا نه

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2728
منو بوگو😁

مهربون زیبا چشمهای گیرا پوست گندمی

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
حست میگه من به خلیل میرسم یا نه

نه متاسفانه.ولی یکی بهتر ا اون میاد سراغت

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
یک عدد جیگر پایه مهربون یه فکری توی سرته که هم خوبه هم بد باعث شده بیشتر روز به اون چیز فکر بکنی&nbs ...

درسته    

حالا بگو به نظرت پشیمون میشه؟بر می گرده؟درست میشه؟

الان با کسی هست؟به من فکر میکنه؟

مرسی

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2738
نه متاسفانه.ولی یکی بهتر ا اون میاد سراغت

😢😣ممنون

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
بچه دومی یه برادر داری🙄اخلاق رو حال ندارم بگم من حس ششمی نیستم همینجوری گفتم چون تاپیک قبلیمم حدس د ...

نوچ اشتب زدی برادر ندارم ولی بچه دومم ... جایزه بی جایزه 😂😂💜

مهربون زیبا چشمهای گیرا پوست گندمی

همش درست فقط پوستم سفید

بگو کی عروسی میگیریم؟؟😭😭😔😔

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
من حس میکنم تو خیلی انرژی داری سرزنده ای شیطنت داری ولی در عین حال حجب و حیا هم برات مهمه ینی شیطنت ...

یچیزی گلم شما که تو تاپیکمم بودی فکرکنم حس ششم داری میشه بگی بچه چندمم؟ 😍💚

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2706