2733
2734
اها دنده عقب اره من  جلو رفتنو منظورم بود

اره واسه جلو که یکم راه افتاد باید کامل برداره

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

اگ خوب گاز بدی خاموش نمیشه اول گاز بده دور موتور بره رو ۲ یکم پاتوازرو کلاچ بردار فقط ماشین حرکت کنه بعدش ک راه افتاد آروم پاتو ازرو کلاچ بردار

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجببب برادرهایی ،والا ما که خیری از برادر ندیدیم

خیلی هوای خواهراشو داره.در حدی اونارو ببینه دیه من فراموشم.

فک کن داشتیم حاضر میشدیم بریم خونه اون یکی خواهرش.من لباس تنم نبود 🙊🙉🙈رفتم توی دسشویی اب به صورتم بزنم (عادت همیشگیم قبل پوشیدن لباس بیرون میرم دسشویی و صورتم و میشورم,)

همون موقع خواهر مجرده اومد بالا.منم همونجا گیر افتادم.یادش نیوفتاد اونجام که برام لباس بیاره😅تازه خواهره خواست بره چیزی بیار از پایین گفت نه ولش کن حالا بعدا کارتو انجام بده

بعد ۴۵ دقیقه دید دیر شده برای رفتن .صدام کرد ,تو اتاقو نگا کرد دید نیستم .اومد اونجا تازه یادش افتاد من چجوریم😐خوبه قبلشم دیده بود من چجوری رفتم اونجا😅

این اخریش بود که پریشب اتفاق افتاد🤨

هنو اعصابم خورده😐

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731
چرا صداش نمیزدی برات لباس بیاره😐

دو دفعه زدم.اصلا نشنید.🤨

میگم که خواهرش باشه نمیشنوه دیه😐باید خودش به زنه به سرش تا یادش بیاد

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
مشکل منم تو شلوغیا میترسم نمیدونم چرا کلاچ زود برمیدارم یا چی خاموش میکنم😕😕😢

من بعضی وقتها سر چهار راه وقتی چراغ سبزه خاموش میکنم

البته خدا رو شکر شیشه بالاست ولی لب زدن راننده های دیگه با قیافه عصبانی ازم رد میشن رو میبینم 😅😅

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2738

ربطی به ماشین نداره

منم تا قبل از اینکه گواهینامه بگیرم اصلا پشت فرمون نشسته بودم

ولی اره کنترل کلاج یکم سخته زمان بندیش دستت بیاد راه میفتی .سخت ترین جای رانندگی همین کلاچ و دندس دیگه.بقیش که کاری نداره

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
اره عزیزم کلاچ اصلیترین مشکل اکثر هنرجوهاست  سعی کن اروم باشی و عجله نکنی ی کم پاتو بیاری بالا ...

میلی متری برمیدارم پامو ولی مثه فلجا تیک تیک صدا میده اگه ماشینی چیزیم بیاد سمتم کلا خاموش میکنم

خدایا شکرت 😘
2706