2726

۴جلسه رفتم هنوز رو کلاچم کنترل ندارم ماشینم نداریم که تمرین کنم امروز دنده عقبو بهم یاد داد ولی وقتی نمیتونم کلاچ درست بگیرم چه فایده داره اینقدر اعصابم خورده از موقعیکه اومدم خونه دارم گریه میکنم بنظرتون درست میشم تو۱۲جلسه؟

خدایا شکرت 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من جلسه دوم ماشین شوهرم زیر پام بود.اما امتحان سرهنگه باهام لج افتاد هر دفعه بدون نگا کردن به رانندگیم میگه پیاده شو😐

دیه نرفتم امتحان.شوهرمم به خاطر خواهرش نذاشت بشینم.خداااا

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

اره عزیزم کلاچ اصلیترین مشکل اکثر هنرجوهاست 

سعی کن اروم باشی و عجله نکنی ی کم پاتو بیاری بالا ماشین راه میفته ماشین ک راه افتاد بعد کامل کلاچو ول کن همون اول کامل نیارش بالا ماشین خاموش میشه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

در ضمن ربطی ب ماشین نداشتن نیست من اصلا با ماشین بابام تمرین کردم فقط اون جلساتو رفتم و چن جلسه قبل اماحان چون کرونا فاصله انداخته بود امتحانم بزور قبول شدم بابام الان سه ماه ماشین فقط پیش خودش بهم میده اولا تو ترافیک کلا میموندم وحشتناک بود تا اینکه فهمیدم دقیقا کلاجو چیکار کنم تو ترافیک ک ماشین کنترل شه

چندمین کاربری🌹🕸🦋

من از جلسه ده به بعد خوب شدم 

یک جلسه کامل فقط کلاج کار کن نیم کلاج اینکه تو سربالایی با کلاج ماشین رو ببری البته هیچ مربی قبول نمیکنه چون صفحه میسوزونه ولی باید بکنی تا یاد بگیری 

جلسه ای چنده ؟

اگر مربیت نمیکنه آزاد بگیر

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
در ضمن ربطی ب ماشین نداشتن نیست من اصلا با ماشین بابام تمرین کردم فقط اون جلساتو رفتم و چن جلسه قبل ...

مشکل منم تو شلوغیا میترسم نمیدونم چرا کلاچ زود برمیدارم یا چی خاموش میکنم😕😕😢

ما گر ز سر بریده میترسیدیم /در محفل عاشقان نمیرقصیدیم
2706