2726
عنوان

شوهرم با بچه مخالفه

868 بازدید | 31 پست

سلام خانوما من ۶ ساله ازدواج کردم همسرم ۳۳ و من ۲۹ ساله هستم تو زندگیمون مشکل خاصی نداشتیم و همدیگه رو خیلی دوست داریم مشکل بزرگ من اینه همسرم اخیرا افسرده شده دکترم رفتیم تحت درمانه و من خیلی دوس دارم مادر بشم قبل اینکه همسرم مشکل پیدا کنه بالاخره راضی شده بود که یهو اینجوری شد الان اصلا مایل نیست بادمنم سرد شده دیگه و منم کلی غصه میخورم کسی تو شرایط من بوده؟چکار کنم راضی شه من عاشق بچه م تا الانم بخاطر شوهرم صبر کردیم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

افسردگی یک بیماریه جدی و مهمه 

ایشون فعلا نمیتونه پدر مناسبی باشه اجازه بده درمان بشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728

من ک موافقم! من و شوهرم ۲۹ساله ایم

با این اوضاع هرکی متولد نشه خوشبخته😐

الان میریزن سرم!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
خیلی حس بدیه من میترسم سنم بالا بره دیگه هم بعد چند سال ادم نیازشو حس میکنه من بچه میبینم ضعف میرم ب ...

😭منم میمیرم برام بچه دلم غش میره ینی 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
خیلی حس بدیه من میترسم سنم بالا بره دیگه هم بعد چند سال ادم نیازشو حس میکنه من بچه میبینم ضعف میرم ب ...

میتونی الکی بگی قرص جلوگیری میخوری یا سر کاندوم و سوراخ کنی بچه بیاد بهش امرژی و روحیه میده

تا مشکلاتتون رفع نشده صلاح نیست بچه بیاد این وسط،چون هم مشکلاتتون پیچیده تر میشه،هم بچه به عشق و توجه هر دو والدینش نیاز داره،وقتی همسرتون افسرده اس نمیتونه اون عشقو بهش بده و بچه آسیب روحی میبینه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
میتونی الکی بگی قرص جلوگیری میخوری یا سر کاندوم و سوراخ کنی بچه بیاد بهش امرژی و روحیه میده

نمیخوام گولش بزنم که دوس دارم راضی باشه...همه هم همینو میگن که با بچه خوشحال میشه خودشم بچه میبینه حتی با این اوضاع  چند لحظه هم که شده حال و هواش عوض میشه؛ میشینه باهاش بازی میکنه کلی میخنده...

حق با شماست منم دیگه حرکتی نکردم فقط ذوقم کور شد

درست میشه داروهاروکامل بخورن خوب میشن و انشالله هر دو لذت پدرمادری رو میچشین و کنارهم سالهای طولانی خوشبخت زندگی میکنین

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706