2733
2734
عنوان

کیا باردارن و حالشون بده بیاین باهم گریه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2051 بازدید | 161 پست
خانم ها امروز ۶روزه دوفاستون رو قطع کردم و پری نشدم دیروز بی بی زدم هاله انداخت .. فردا موعدمه یبوست ...

اگر هاله انداخته احتمال زیاد بارداری!

منم قبل از موعد بی‌بی زدم هاله کمرنگ انداخت!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بارداری اولمم اینجوری بودم ولی همه نازمو میکشیدن کمکم میکردن ولی الان هیچکی به زور شوهرم جارو برق ...

نه من بارداری اولمم کسی نبود ولی عاااالی بودم

هی شوهرمیگفت توچرامثل حامله هانیستی

۱۴کیلو

2738
عزیزم هاله خیلی ضعیف و کم رنگ بود

واسه منم خیلی ضعیف بود،طوری که باید اولش میگرفتم زیر نور و با دقت نگاش میکردم تا هاله رو ببینم 

اما الان باردارم😁

حالا میخوای بزار ببین موعدت میگذره و پریود نشدی،باز بی‌بی بزن تا مطمئن بشی!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
حالا تو فكرشو بكن من دكتر سونو ازمايش همه رو تنها ميرم ميام.اصلا شبيه باردارا نيستم😐

والا منم همه رو تنها رفتم ⁦☺️⁩

یه سونو ان تی هم بیشتر نرفتم اصلا انگار نه انگار بچه اولمه

حس میکنم خیلی غریبم

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
خیلی سخته عزیزم. کاش بری خونه مامانت چند هفته تا بهتر بشی. یا این که مامانت بیاد کمکت متاسفان ...

مامانم میگه بیابی اینجا قدمت سرچشم ولی شوهرت از دست میره

راشت میگه مادرشوهرم عفریته س اهل جادو جنبله

کارمونو به طلاق میکشونه بدبختیه من که یکی دوتا نیست

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
واسه منم خیلی ضعیف بود،طوری که باید اولش میگرفتم زیر نور و با دقت نگاش میکردم تا هاله رو ببینم  ...

وای مثل من از دیروز همش چپ میرم راست میرم برمیدارم نگاه می کنم..امروز اون هاله کمی پررنگ شده...فقط خدا تو ذوقم نزنه

2706