2410
2553
عنوان

کیا باردارن و حالشون بده بیاین باهم گریه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2042 بازدید | 161 پست
عزيزم بهم نزديك بودي كمكت ميكردم.دركت ميكنم كاملا.تهراني؟

نه مشهدم گلم

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چقد سخت من اگه شوهرم نباشه رسما میمیرم ب زور تونست مرخصی بگیره  ولی یک ماهه دیگه میره من ...

نترس.خودتو جمع جور كن.قوي باش.از پسش برمياي.ماشينو بگو واست بزاره خيلي نيازه.خدا به همه نيرو ميده.ديگه مثل من كسي تنها نيست

2456
وای چقد سخت من اگه شوهرم نباشه رسما میمیرم ب زور تونست مرخصی بگیره  ولی یک ماهه دیگه میره من ...

حالا دلیل سرزنششون رو فهمیدی؟

خیلی کم مثه تو پیدا میشن که شوهره یه ماه کنارش باشه من یه ماه نمیخوام فقط در حسرت اینم وقتی حالم بده تا حالم خوب میشه کنارم باشه یه قرص و دارویی بگیره برام بده دستم 

بخدا دارم با گریه مینویسم شوهرم صبح میره شب میاد بعدشم باشگاه میره 12میاد خونه 

جارو گردگیری آشپزی مرتب کردن خونه.....

همه به عهده ی خودمه یکی نیست یه روز فقط یه روز کامل بهم برسه منم نفس بکشم

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
اخ عزيزم.من يه دوستم اونجا شوهر كرد به دور از همه دوقلو هم داره.

سخته واقعا

بخاطر تحمل این همه مشقت در بارداری میگم    

آره خداییش

2714
حالا دلیل سرزنششون رو فهمیدی؟ خیلی کم مثه تو پیدا میشن که شوهره یه ماه کنارش باشه من یه ماه نمیخو ...

حالا تو فكرشو بكن من دكتر سونو ازمايش همه رو تنها ميرم ميام.اصلا شبيه باردارا نيستم😐

حالا دلیل سرزنششون رو فهمیدی؟ خیلی کم مثه تو پیدا میشن که شوهره یه ماه کنارش باشه من یه ماه نمیخو ...

خیلی سخته عزیزم. کاش بری خونه مامانت چند هفته تا بهتر بشی. یا این که مامانت بیاد کمکت

متاسفانه خیلی ها که خودشون کمک نداشتن حسودی میکنن و نیش میزنن 

واقعا تعجب کردمچطور میتونن ب کسی که حتی ندیدن و نمیشناسن حسودی کنن 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
دمیترون ؟ نه نخوردم تازه میخورمم باز بالا میارم لانسوپرازول و فاموتیدین هم میخورم انگاااار نه انگاا ...

خب عزیزم اول ضدتهوعهایی مثل دمیترون و دیمن هیدرینات که از لحاظ خطر در رده b هستن امتحان کن بعد برو سراغ ضداسیدها که رده c دارن!

من فقط با دیمن هیدرینات حالم خوب بود، از دکترت بپرس اگر اجازه میده بخور

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
آخه تو شوهرت بالاسرته ما بدبختا بیشترمون تنهایی درد میکشیم شاید اگه شوهرم بود انقدر سختم نبود یکی ن ...

منم شوهرم هست ولی خب صبح ۶میره شب ۸میام

هیییییچکس دیگه هم نیس به دادم برسه

تازه دخترمم کاس اولیه...روزی ۴_۵ساعت بایدآنلاین باشه وپاتکالیفش باشه اگه بدونی ازنشستن پاهام چه جورمیشه...قفل میشم دیگه نمیتونم حرکت کنم

البته ازکسی ام توقع ندارم واقعا

منم 

😭😭😭

ببخشید گلاب به روتون،یبوست و نفخ شدید

دل‌دردهای عجیب غریب

همش بی‌حالم و دلم میخواد گریه کنم

همش دلم شور میزنه و کلا حال روحیم افتضاحه....!😭😭😭

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706