2737
2734

سلام .دکتر به من اسپرین و فولیک و شیاف سیکلوژیست نوشت گف 8 هفته برم بنظرتون نرم چی میشه ؟کسی بوده سونو قلب نره یدفعه همون قربالگری اول بره؟اگه نرم بنظرتون ایرادی نداره شیافمو ادامه بدم همون؟

من نرفتم تا هفته نهم به خیال اینکه تشکیل شده باشه

اما نشده بود 

البته سر اولی هفته ۷ رفتم قلبم داشت خداروشکر

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خوش به حالت چه طاقتی داری تو والا من ۶ هفته رفتم سونو 

شده بود تو 6 هفته ؟اخه من بتام 5روز بعد تاخیر95بود ولی روند رشدش خوب بود گفتم شاید دیر حامله شدم

2738

من دیر رفتم ۱۳هفته رفتم ولی قلبش تشکیل شده بود ولی رشدش متوقف شده بود

دکترم اینجوری گفت....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

چون شیاف و اسپرین داری حتما بارداریت پرخطره پس بهتره سونوگرافی بری و قلبش رو چک کنی. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

منم اسپرین مصرف میکنم و شیاف

دیروز یه کوچولو رابطه زدیم بعد پله بالا پایین کردم از دیروز لکه بینی دارم امروز مبشه ۶هفته۴روز ترسیدم برم سونو

اگه خوبی هایت را فراموش کردن تو خوب بودنت را فراموش نکن  
علایم چی داشتی؟لکه وخونریزیو؟بعد چجور سقط کردی؟

علایم نداشتم

دکتر قرص داد سقط شد

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
میشه بگین قرص چی مصرف کردین  آخه منم دیروز رفتم سونو دکتر گفت قلبش نمیزنه😭😭

شش تا سایتوتک

2706