2726
عنوان

خانومایی ک تازه ازدواج کردن میشه بیاین(جهیزیه)

| مشاهده متن کامل بحث + 2930 بازدید | 189 پست
بیشترش واسه از عید ب این ور هست  ولی بعضی هاش واسه پارساله

اها مرسی عزیزم😘

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
عزیزم منم سال ۹۲ همه چی مارک خریدم لوازم برقی همه ال جی، مبلمان و سرویس خواب هم مارک ایسا، اگر کسی ه ...

خوبین؟؟؟؟ 

من دل سوزوندم من جهازم شده ۲۵ تومن 

۲۵ تومن دل سوزوندنه؟ 

فعلا که خیلیا بهم دارن میگن دروع میگی و امکان نداره با ۲۵ تومن همه چی خریده باشی😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چهارماهه خریدم رو هم ۱۱۰میلیون شد . همه چی تکمیله تکمیل فقط ظرفشویی ندارم . یخچالامم مارک ایرانیه 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728
ظرفشویی ازواحباته بخدا ولی گروننننننننننن

والا من دوو میخاستم بخرم ۷تومن شد مادرشوهرم خدا به کمرش بزنه گف من اومدنی از تنبلی تو ظرفشویی نشور من چندشم میشه منم از لج نخریدم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
خب الا یخچال قیمت کردم ساید نمیخوام ساده میخوام ۱۵ تمن بعد تلوزیون ال جی ۷تمن گاز۵ تمن ماشینم ۹تمن

یخچال از 7 تک هست تلویزیون از 4 لباسشویی از 7  گاز از 4 ولی برقیاتو فقط میتونی با 80 جمع کنی چوب و پرده و فرشت و لاک وروحم با 20 میشه جمعش کرد نهایتا 

❤❤❤❤
اگه فرش دستبافت نبرده باشی امکان نداره  یخچالم که نبریدن

😐😐😐😐😐😐چه دلیلی داره اینجا بخوام دروغ بگم؟😐😐😐😐😐😐😐😐😐

چه حرفا میزنین

یکی هم دوره من صد میلیون جهیزیه برده 

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

اینجا میبینم واقعا چیزای خیلی الکی برا جهاز میخرن مثلا برقی چرخه گوشت و یخچال و ماشین لباس شویی و سبزی خرد کن نهایتا یه فر لازمه واقعا نمیفهمم چرا انقدر وسایله اضافه واقعا شرایط نگران کننده هست برای کسایی که میخوان دختر شوهر بدن

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
وای خدا نکشتت هر تایپیک میرم هستی 😂😂😂😂😂😂

خیلی ادم سبکی ام انگار جایزه میدن هنه تاپیکا هستم اه اه🥴🥴😂😂😂

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2706