2733
2734
عنوان

کسی هست شوهرش انقدر پررو باشه؟ بابام حق داره بهم میگه جدا شو.

| مشاهده متن کامل بحث + 6434 بازدید | 299 پست
هه از حقم دفاع کردم افریته شدم طوری نیست من ترجیح میدم افریته باشم تا یه آدم بی عرضه. 

اینجا اگ تو سری خور مرد باشیم میان اه و تف میکنن زرنگ و باهوش باشیم میشیم عفریته و پاچه پاره هه هه😊

خو آرومش کنید بگید شوهرت حق داره. تشکر چی؟ اون مرد دلش خون.. اه اه متاسفم. ی زندگی از هم بپاشه ...

ما که نمی تونیم الکی حق و به شوهرش بدیم اصلا ما حق و به شوهر بدیم مگه اسی خودش نمی دونه حق با کیه؟ 

حرفای شما آروم کننده نبود فقط توهین بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما که نمی تونیم الکی حق و به شوهرش بدیم اصلا ما حق و به شوهر بدیم مگه اسی خودش نمی دونه حق با کیه؟&n ...

نکنه خودش مرده 🤔🤔🤔

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐
اونوقت بابام که بهم میگه به چی این دلخوش کردی پول که نداره پررو که هست بداخلاق که هست وابسته به خانو ...

افرین ب غیرت پدرت ....حد اقل پشتت بهش گرمه ک اگ خدایی نکرده ی روزی تصمیم ب جدایی گرفتی میدونی پدرت مث کوه پشتته ...خدا بهش سلامتی بده از طرف من ماچش کن... خودم پدر ندارم😪

2731
نه همین که از یه مرد بهتر تونستی رو پایه خودت بایستی این یعنی بزرگتریت خوشبختی .وسعی کن همینجوری پس ...

کلی کلک بهم گفت گواهینامه دارم نداشت خودم خودمو کشتم تا گرفت من یه دختر زرنگ بودم که در 18 سالگی پشت ماشین بودم 5 سال پیش گفت پول تو بانک دارم 20 میلیون تازه کلی هم بدهکار بود گفت برات سرویس طلا میخرم نخرید گفت عروسی میگیرم نگرفت بعد میگن گولت زدیم تا به دستت بیاریم 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
افرین ب غیرت پدرت ....حد اقل پشتت بهش گرمه ک اگ خدایی نکرده ی روزی تصمیم ب جدایی گرفتی میدونی پدرت م ...

آخی عزیزم خدا رحمت کنه آره آخرم به حرف بابام میرسم. 

2738
کلی کلک بهم گفت گواهینامه دارم نداشت خودم خودمو کشتم تا گرفت من یه دختر زرنگ بودم که در 18 سالگی پشت ...

وا ی خدا عزیزم ببین حالا شناسنامه هز خودش داره یعنی چی آخه چی داره فقط زبون دراز عجبااااا😳😳😳😳

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐
فرق داره. آخه واقعا افریته است. وقتی پیاماش میخونم لحن تندش حس میکنم.

چقدر بددهن نمیتونی کمک کنی برو بیرون هی عفریته عفریته راه انداختی تو کجا بزرگ شدی ک عفریته بقول خودت ه برات فحش نیست؟؟؟؟

خجالت بکش و حیا کن برو یکم کتاب بخون تا هم نوشتن شو یاد بگیری هم معنیشو 

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
وای من چقد الکی دارم حرص می خورم😂😐😐اسی ماشینو نزنی ب نامش!!!! وای یکی اسی رو مجاب کنه تو رو خدا😕

نه اینقدر خر نیستم پول یخچال مو بدم ماشین به نام این کنم. 

عزیزم بنظر من پدر مادرایی که یه دونه دختر دارن اصلا نباید شوهرش بدن.بخدا حیفه.باید بمونه خونه ی پدر و پادشاهی کنه.مگه تو این شوهر کردنا چی هست؟؟؟؟؟من خالم یه دونه دختر داره شوهرش نداد باور کنید بهترین زندگی را داره میکنه.طبقه ی بالای خونه ی باباش دربست در اختیارشه.خرید مهمونی مسافرت.چهل و خورده ای سالشه.اصلا هم پشیمون نیستن که ازدواج نکرده.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706