2733
2734

از کجا آوردی😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بانه

عاها.خودت کجایی؟😬😅

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738
من کرم پودر و کانسیلر

🌿بی بی کرم اورجینال کره ای A`ERVEAL🌿

🎀یه تیر و چند نشون😍😍
🎀مرطوب کننده
🎀پرایمر
‌🎀ضدآفتاب
🎀کرم پودر
🎀کانسیلر

🎀 پوشش دهی فوق العاده ای داره و خییییلی سبکه اصلا چرب نیست یه پد روش هست که استفاده ازش خیلی اسون میکنه
😍آخه داریم‌ جذاب تر ازین کرم 🤔 راااحت کار چندتا کرم و محصول رو انجام میده😍 .
🎀سر کرم یه پداسفنجی نرم داره که با اون پد راحت کرم روی پوست صورت پخش میشه و نیازی به براش یا پد دیگه ای نیست

🎀پایین کرم یه حالت پیچی داره که وقتی میچرخونی کرم روی پد میاد و راحت میتونی آرایش کنی😍

💰قیمت باور نکردنی  ۷۳/000  تومن 💸

🌿 کانسیلر MAYBELLINE🌿

✔️ در پنج شماره  ( رنگبندی پست بعد )

○ کاور فوق العاده بالا مناسب
○ کیفیت عالی
○ ماندگاری بالا
○ مناسب پوشانندگی گودی چشم
○ مناسب ارایش روزانه

قیمت همکاری  3۹/000 تومن💸💶

2706