2733
2734

بچه ها من یساله عقدم مرداد عروسیم بود ک تعطیل شد تالارا جهازم رفته فقط منتظر عروسی ام عقدم داشتم ولی خب عروسی ی چیز دیگست موندم چیکار کنم دلم میخاد عروسی داشته باشم نمیشه ک بدون عروسی کلی ارزو دارم...بنظرم مظلومترین ادما اونایی ان ک نامزدن و کرونا ارزوی عروسی رو گذاشته بدلشون😔فامیلامونم اگ این اتفاق بیوفته خیلی خوشحال میشن مامانمم نمیزاره برم زندگی کنم کرونا رفت عروسی بگیرم میگه دیگ بعدا برات نمیگیرن از ی طرف من ادم خیلی حساسیم میدونه با اینک عقد داشتم ولی باز میخام تااخر عمر ناراحت عروسیم بشم...خودتونو بزارین جای من بگین چیکار کنم؟

نامزدمم دیگ صبر نمیکنه میگه آواره ایم انگار بریم سر زندگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا من اگه بودم بدون عروسی نمیرفتم چون خیلی رو این مسئله حساسم

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2738

من خودم بدون عروسی دارم میرم خونه خودم ولی خدایی ناراحت نیستم... تازه ما بعد4 5سال به هم رسیدیم با کلی سختی... مام توی تابستون قرار بود عروسیمون باشه باغم دیده بودیم ولی خب نشد... فقط برام مهمه که باهم خوشبخت باشیم و بریم زندگی کنیم... عروسی بهانست... پول عروسیو هم باباش میده ب خودمون و خیلیم برامون بهتره فقط کلیپ پر میکنیم 

تو اگر از اونایی هستی ک میدونی به دلت می مونه و میخوای یه عمر سر اون بنده خدارو بخوری ک من بدون عروسی اومدم خونت وایسا سال دیگه یا تا عید اگر اوضاع خوب بود عروسی بگیر اگرنه تو این کروناها خواهشا عروسی نگیر ک پشیمون میشی

2706