2737
2734
عنوان

به نظر شما حرف بدی زدم؟

351 بازدید | 11 پست

ما تو ساختمون یک جلسه قرعه کشی داریم ۵ نفر نفری ۲۰۰ میشه ۱ تومن حالا دو نفر میوندن یکیشون میگه ۴۰۰ بدین دیگه قرعه کشی نشه.

منم گفتم برام سخته نمیشه. کارم بد بود؟

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

نه عزیزم چرا بد باشه 

شما با توجه ب شرایط اولیه شرکت کردی و توان‌خودتو سنجیدی 

اگه قرار بود ۴۰۰ بگیرن باید از اول میگفتن

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بد نبود. قانونش همون ۲۰۰ بود دیگه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
نه عزیزم چرا بد باشه  شما با توجه ب شرایط اولیه شرکت کردی و توان‌خودتو سنجیدی  اگه قرار ...

آخه خوب جالب اینجاست ۵ نفر ببشتر نیستیم

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

معلومه که نه

https://www.ninisite.com/user/37e0c947-5a0f-4c8c-a7cb-d96a16833d88/%D9%86%DB%8C_%D9%86%DB%8C_%DB%8C%D8%A7%D8%B1_%D8%AD%D8%B0%D9%81_%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A92    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖 💖 💖 لایـق پرستـش اسـت کسـے کـه در ایـن بـی مهـرے هـا،جـانانـه محبـت میـکند...!🌱 💞💞پیام من به ورژن سه سال دیگم:من به خاطر خوشحالی تو الان دارم کار هایی میکنم که خیلی دوسشون ندارم ولی خنده تو برام از همه چیز مهم تره💖😘
2738