2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوشکله منم دارم ازش ولی هنوز خیلی کوچیکه 

متاسفانه اسم‌ش نمیدونم چیه 

نمیدونستم اینجوری میشه 😍

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
2728
چه خوشکله منم دارم ازش ولی هنوز خیلی کوچیکه  متاسفانه اسم‌ش نمیدونم چیه  نمیدونستم اینجو ...

خرفه ای

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

قاشقی... فردوس... کورتون.. برگ بیدی.. برگ عبایی

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

اسی منم کوچیکش رو دارم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

گل یخ خیلی مقاومه به قول مامانم بی عاره ،دیفن هم همینطوره ،

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

فکر کنم خرفه ای ابلق باشه

نخل مرداب و یوکا الورا  لیندا سینگینیوم و برگ عبایی مقاومند

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

پتوس کجاش مقاومه دو روز گذاشتم تو بالکن هوا یکم سرد شد برگاش حالت سوختگی گرفتن سریع باز آوردم تو

برگ بیدی.. پر کلاغی... ناز یخی... انواع نخل ها مثل نخل مرداب و نخل اریکا

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706