2703
2553

اره دختر خالم.حوصلم نمیکشه تایپ کنم😬

این دنیا و اون دنیا میسپرمت دست خدا✋خدا خودش میدونه چیکارت کنه که باعث زندگیم میشی.ولی اینو بدون اگه نتونم از یقت بگیرم اون دنیا دست از یقت برنمیدارم✋تقدیم به ننه نمک بحرومش😏  💕چوب خدا صدا نداره💕

بله دیدم. مدیرعامل شرکت قبلیمون و خانمش. دوست بودن و بعد ازدواج کردن، البته اقا بعدش فهمید میتونست گزینه های بهتری داسته باشه و الان کلی دوست دختر داره، حتی یکی از دوست دخترتشم اورده تو شرکت خودش کار میکنه!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیدم اما پسره خیلی پولدار نیست

اما پولداره😑

دختره هم اوضاع مالیس صفر بود

دخترخاله پسرخاله بودن دیگه باهم ازدواج کردن

توی تاپیک های جنجالی و مخصوصا عکس منو تگ کنید خانوما🤦🙏🥰۹۹/۹/۹ نمی‌دونم چخبره که اینقدر امضا گذاشتید براش🔫😑..گذشته از اینا حال خوب رو برای تک تک عزیزای دلم و مردم ایران می‌خوام🥰🥰🌻و همین طور عزت نفس و اعتماد به نفس بالا در خانوم ها و آقایون💕💕💕💕💕به امید روزی که حقوق زنان و مردان برابر بشه چه در ایران چه در تمام دنیا💕💕🧡🧡
2720

اره شوهرم پسر یه خان هست و پدر من سال ۹۰ ورشکست شد و فوت کرد و اس و پاس بودم اصلا فکر نمیکردم بیاد خواستگاری من اونم یه دل ن صد دل عاشق شده باشه سال ۹۷ ازدواج کردیم

۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍🤩 واسه بابام یه صلوات بخونین....دختری بلوچ تو دیار مرد سالاران
2714