2737
2734
عنوان

یه سوال خصوصی

796 بازدید | 16 پست

عنوان تاپیک رو نوشتم سوالم خصوصیه

پس فرهنگ داشته باشید و گزارش نزنید

شما در رابطه با همسرتون چقدر طول میکشه تحریک شید؟

شوهرتون زود تر از شما تحریک میشن؟

من ده دیقه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی ممنوعه چرا تاپیک میزنین

بی فرهنگ کسیه ک دوست داره از رابطه مردم باخبر بشه

@نی_نی_یار_5    

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2738

فک کنم باید پنجشنبه ها سایت رو تعطیل کنن😂

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

سلام تاپیک اخر منو بخونین

گزارش بزنین

هر کس راهنمایی کنه قطعش میکنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
اکثرا اول منو خالی میکنه بعد خودش ولی بعضی مواقع هم از دستش در میره و خودش خالی میشه و من می‌مونم یه ...

دلیل نمیشه اینجا هم خودتو خالی کنی

مثلا سوال بیاد: واحد ارامش؟!❤️ بگی حضورش در ثانیه 🤤🤤
اکثرا اول منو خالی میکنه بعد خودش ولی بعضی مواقع هم از دستش در میره و خودش خالی میشه و من می‌مونم یه ...

اوق😑

زندگی عشق است عشق افسانه نیست  آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست  عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی  عشق آن است که هر لحظه به یادش باشی         
2706