2410
2553
عنوان

واقعا متاسفم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 67 پست
نی نی سایت خیلی همه چیش واضحه تبلیغ داره خب اوناهم پولشون از اینجاها میرسه دیگه ما میتونیم بلاکر نصب ...

پس نمیذارن تاپیک حذف کنیم چی😒

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از سیاست کاریشونه سایتای دیگه هم نمیشه پاک کرد عزیزم

تازه اگ هم بزارن برای اینه که جدیدا 

نی نی سایت هم قدیما میشد تاپیک رو خودت حذف کنی

یک شهر را دیوانه با پیراهنت کردی/لیلاچرا پیراهن زیبا تنت کردی؟!💚🌼😌

رو سایت هم غیرت دارید؟؟؟

بابا بیخیال این احساسات ناسیونالیستی

چه فرقی می کنه کدوم سایت. هرجا طراحی و گرافیک بهتری داشته باشه و کاربرای بیشتری باشه بهتره

و درضمن منم شاکی ام از اینجا. هر تاپیکی میزنی یا نی نی یار میترکونه یا کاربرا

2456
از سیاست کاریشونه سایتای دیگه هم نمیشه پاک کرد عزیزم تازه اگ هم بزارن برای اینه که جدیدا  نی ...

ببین من کاربر قدیمی هستم این قانون از نهایت ۱۵روز پیش گذاشته شد که فقط دیگه میشه تاپیک های محرمانه و خانوادگی رو حذف کرد

من چن روز پیش سوال زنانه داشتم گفتم پاک نمی کنن تاپیک نزدم براش

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

این ی حقیقته ما چرا باید هر روز التماس کنیم بهشون برای ی تاپیک حذف کردن شاید این سایتا باعث بشن یکم ب خودشون بیان 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2714
این ی حقیقته ما چرا باید هر روز التماس کنیم بهشون برای ی تاپیک حذف کردن شاید این سایتا باعث بشن یکم ...

متاسفانه من به شخصه خیلی علاقه به اینجا دارم و با اینکه بی نهایت تاپیک ها مسخره شدن ولی دوس ندارم جای دیگه برم

متاسفانه من به شخصه خیلی علاقه به اینجا دارم و با اینکه بی نهایت تاپیک ها مسخره شدن ولی دوس ندارم جا ...

دقیقا منم یکیم بخاطر دوستام ولی دلیل نمیشه ک ب مشکلا رسیدگی نکنن

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

مافیا پیداشده😂😑

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
دقیقا منم یکیم بخاطر دوستام ولی دلیل نمیشه ک ب مشکلا رسیدگی نکنن

نمی کنن دیگه 

تا وقتی امثال ما هستیم چرا کیفیت رو ببرن بالا

دسته جمعی نمیومدیم میفهمیدن که باید به نظر ما احترام بذارن 

هر روز داره کاربرا بیشتر میشه

و سایت بی کیفیت تر 

نمی کنن دیگه  تا وقتی امثال ما هستیم چرا کیفیت رو ببرن بالا دسته جمعی نمیومدیم میفهمیدن که با ...

اره حالا واسه تبلیغا ادبلاکر نصب کردم ولی حذف تاپیک شده ی مشکل بزرگ

2706