2737
2734

سلام خانومامن جواب آزمایش غربالگری دوم رودیروزگرفتم ریسک سندرم داون روبالازده درحالی که غربالگری اولم هیچ مشکلی نداشت وهمه‌چی خوب بود سونوان تی هم مشکلی نداشت تاشنبه هم به دکتردسترسی ندارم دارم سکته میکنم ازترس واسترس😭توروخدابگین چیکارکنم یعنی جنین مشکلی داره؟؟؟عکس آزمایشاتم روببینید

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
این غربالگری دوم

این همون ازمایش الفاس ؟ منم دیروز دادم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
عزیزم ی مطب طب اسلامی برو حتماااا

الان طب اسلامی واسه من چیکارمیخوادبکنه؟؟؟؟درضمن من شهرستانم به این جورچیزادسترسی ندارم

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706