2726

والا خدا هم مونده از کجا بیاره دیگه ارزو های کوچیک و هم تو ایران نمیتونه براورده کنه مردم بی اعتقاد و مسئولین هم انگار اینجا سوییسه ول کردن مردم با خوشبختیاشون خوش باشن مردمم ک انگار ن انگار ن ی اعتراضی ن ی حرفی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا با ظالمین است اگه ظالم باشی همه چی داری عزیزم

بعضیا میگن شاید وقتش نرسیده ،ولی من الان میخوام الان شورو ذوق دارم میخوام جووتی کنم ن وقتی سنم بگذره و دیگ هیچ شورو ذوقی نداشته باشم

خدااایا شکرت برا سلامتی نینیم ی صلوات میفرستی؟
2728
بدبختی اینه که هرچی تلاش کنی بهش برسی دقیقا روزی که میبینی دیگه میتونی بهش برسی همون روز میشه سه ...

منم خیلی نزدیک شده بودم به خونه خریدن چقدر اون روزا خوشحال و با انگیزه بودم تصورم میکردم سال بعد خونه خودمم ولی همه چی خراب شد یهو قبمتا سه برابر شد 

اصلا از زندگی ناامید شده بودم 

چرا هست خدا همه کار میتونه بکنه فقط حکمتشو نمیتونیم ما درک کنیم 

حکمتش اینه فقط عذابت بده

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
واست دعا کردم عزیزم واس ماهم دعا کن بخریم جدا از مادرشوهر خیلی سختمه😢

درکت میکنم خیلی سخته ایشالا ب خواسته دلت برسی

خدااایا شکرت برا سلامتی نینیم ی صلوات میفرستی؟
منم خونه مادر شوهر زندگی میکنم  

راضی هستی از وضعیتت؟

این دنیا و اون دنیا میسپرمت دست خدا✋خدا خودش میدونه چیکارت کنه که باعث زندگیم میشی.ولی اینو بدون اگه نتونم از یقت بگیرم اون دنیا دست از یقت برنمیدارم✋تقدیم به ننه نمک بحرومش😏  💕چوب خدا صدا نداره💕
خب باید تلاش هم بکنی

تلاش ؟ ما با تلاش ۶۰۰ میخواستیم بذاریم واسه خونه  پارسال الان همون منطقه ها زیر یه میلیارد نیست .... تو یه سال چه تلاشی باید میکردیم که انقد پس انداز میکردیم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خدا با ظالمین است اگه ظالم باشی همه چی داری عزیزم

چه حرف زشتی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706