2726

یکم دل رحم باشی فقط یه کم‌ 

برای دوا دکتر میخوام برای خوش گذرونی نمیخوام بخدا 

فک کنید دارید صدقه میدید یکم کمکم کنید خودمو دخترم بریم دکتر بقران خیلی ثواب میکنید

خدا هزار برابر جبران کنه براتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فک میکنی از کجا باید اعتماد کنیم ک شما یه مرد سبیل کلفت نباشی ک الان رو کاناپه ولو شده و سبیلاشو میجوه؟

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

مشکلت چیه

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

قوانین سایت اجازه نمیده عزیزم. وگرنه توی این سایت کاربرهای خیلی دل‌رحم و مهربونی هست. 

چون قبلاً بعضی از خدا بی‌خبرها اینطوری از مهربونیه کاربرها سوءاستفاده کردن، دیگه مدیریت سایت اجازه نمیده. 

اگر واقعا مشکلت حاده، مدارکتو برای مدیر سایت یا نینی‌یارها بفرست ، تأیید کنن ، اون وقت کاربرها با خیال راحت بهت کمک میکنن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
بدبین نباشیم خیره عیب نداره حالا یه ۱۰۰ جمع کنه

شما کمک کن من نمیتونم

کسی بود اینجا بچه هابراش خون گریه میکردن کلی ام پول جمع ورد.اخر یه مرد عوضی بود

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

نمبخوام قضاوتت کنم ولی کسی که برای دارو و دکتر میخواد پول بسته اینترنتی نداره گوشی نداره بیاد سایت گوشیتو بفروش عزیزم الان بدترین گوشی 1تومن هست کم کم اینجوری عزت نفست هم حفظ میشه

2706