2733
2734
عنوان

حالم خوب نیست 😥سردرد و

66 بازدید | 3 پست

دیروز با سردرد پاشدم از خوایب اسید معده بالا آوردم  تاشب سردرد بودم دیشب شدید تر شد غذاهارو بالا آوردم آخرشب دوباره

انقد که گلوم شدیدا درد اومد نمیتونستم اب دهنمو قورت بدم و شدیدا میسوخت 

الان  پاشدم دوباره سردرد یکطرف سر دارم و اصلا اشتها به غذا ندارم حتی شاید از جام پاشم حالت تهوع هم داشته باشم  

قبل بارداری هم داشتم از اینجور سردردای میگرنی و خوشه ای و فقط با ژلوفن خوب میشدم الان که قرصم نمیتونم بخورم اخه چیکار کنم😭

این بارداری بود که من داشتم بخدا هر روزش یه دردی میاد سراغم که دلم میخاد زار بزنم خسته شدم از زندگی

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

من اول تا اخر حاملگیام خون بالا میاوردم وسرم تو دستم بود یبار انقد حالم بد شد که شوهرم گریه میکرد میگفت غلط کردم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اول تا اخر حاملگیام خون بالا میاوردم وسرم تو دستم بود یبار انقد حالم بد شد که شوهرم گریه میکرد می ...

منم شوهرم میگه دارم زجر میکشم از این حالتات 

هر بار بالا میارم کلی نگران میشه واقعا ناجور بالا میارم همین الانشم داشتم گلاب به روت بالا میاوردم😖

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
2728