2733
2734
عنوان

نامزدم :(

765 بازدید | 92 پست

با دوست پسرم ۶ سال دوست بودیم وقتی باهاش دوست شدم دوست دختر قبلیش برگشت اونموقع ها خودمم از پسرا سیر بودم دیگه کلن همش خیانت میدیدم تو رابطه ها و دیگه پسرا برام مهم نبودن دو ماه یک ماه  از دوستیم ک با نامزدم گزشته بود دوست دختر قبلیش بهش اس ام اس داد بود منم خودم دیدم بهم نگفت ناراحت شدم چون خیلی خسته بودم از این رابطه ها و خودمم داشتم تلاش میکردم برای رابطه ای که جدید توش وارد شدم چون قبل نامزدم من با خیلی پسرا دوست معمولی بودم همشون گزاشته بودم کنار اونموقع گفت ب خدا من کاریش نداشتم نگفتم بهت تصورت به هم نخوره اس ام اس اشون نصف خوندم الانم اصن یادم نیست دقیق

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب خیلی وقت پیش بود هنوز رابطتتون جدی نشده بوده،دقیق مثل من ما ۷ ساله باهمیم

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2738
یعنی نامزد ذاشتی میخواستی رابطه جدید شروع کنی  نامزدت منظورت چیه...

الان دوست پسرم دیگه نامزدمه دوست پسرم بود یه زمانی الان‌دیگه شده نامزدم 

شما که نی نی داری !

اره گلم عقد کردیم خانوادش خبر ندارن چون خیلی ازمن کوچیکتره

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
چند وقت از اون مسیج که دیدی گذشته گلم؟ شاید راست میگه عزیزم واسه اینکه ناراحت نشی نگفته

۶ سال گذشته اوایل دوستیمون بود الان ک بهش رسیدم نمیدونم چرا همش دارم به گذشته فکر میکنم میگم چرا ازش نپرسیدم مثلن چند وقته با دختر دوست بوده و اینا یا میگم یع وقت دختر نفرینم نکنه اصنم نپرسیدم چند وقت قهر کردین الان اصن همش مثل خلا یک هفته دارم فکر میکنم به این موضوع

نمیدونم الان ک ب دوست پسرم رسیدم چرا دارم فکر گذشته میکنم 

اخه بعد یکسال و نیم از دوستیمونم دختر باز برگشت ولی اینسری دقیقن تو دعواهامون بود 

من اصن اونموقع انقد خودم درگیرش نکردم الان یک هفته اس دارم همش فک میکنم

هی ام میخام ب نامزدم بگم جلو خودم میگیرم

2706