2703
2553

سلام دوستای گلم خوب هستین احوالتون خوبه؟(عینه این برنامه کودکا)

خواستم خدمتتون پیرو تاپیک های ارزون میشه عرض کنم (البته با یه مثال)

مثلا من امروز یه خونه دارم میفروشم(امروز دلار 30 تومنه) بعد فردا میاد دلار ارزون میشه میشه 7000تومن اونوقت من فرداش میام به اون پول خونه ای ک فروختم با دلار 30 تومنی 4 تا خونه مثل خونه ای ک فروختمو میتونم بخرم

نتیجه گیری : هیچوقت هیچی ارزون نمیشه چون مملکت به هم میریزه

تو بهترین حالت اینکه یه مدت ثبات داشته باشیم و بعدش رشد اقتصادی (که درآمد زیاد بشه)

وگرن به جانه خودم قیمتا تغییر انچنانی نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

موافقم

اصلاهمیشه باگرون شدن دلار،همه جنسهاگرونترمیشن

اماباکاهش قیمت دلارهرگز کمترش نمیکنن

توتابستان سال ۹۶ یه دوره دلاربه ۲۱ تومان رسید ،همه جنسهاگرون شد

بعدش کاهش قیمت دلارداشتیم چندهزار

امااصلاقیمت اجناس کم نشد

وا!! حالا فکر کن تو با دلار ۳۰ خونه میخری دو ماه بعد دلار میشه ۱۰ تومن، این یعنی ضرر، چون با همون پولی که اون موقع ۱ خونه خریدی الان ۲ تا میتونستی بخری، از این جهته که هرگز پایین نمیاد چون به ضرر اقایونه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

برای دوستانی ک متوجه نشدن:

من یه خونه دارم امروز ک دلار 30 هزارتومنه و قیمت بالاشت میفروشمش 1 میلیارد تومن

فردا صبحش به هر دلیلی قیمت ها کاهش پیدا میکنه و دلار میشه 7000 تومن (پس در نتیجه خونه ای ک دیروز فروختمم قیمتش تقریبا میشه 250 تومن چون کاهش قیمت داشتیم)

ولی من اون خونرو فروختم 1 میلیارد تومن ولی ارزش امروز با قیمت روز 250 تومنه

درنتیجه من میتونم برم 4 تا شبیه همون خونرو بخرم دوباره و این کاملا غیر منطقیه

به همین دلیل مطمئن باشین کاهش قیمت نداریم  فقط و فقط تنها راه نجات رشد اقتصادیه

عزیزم اون تاپیک تعطیل شد 

به نظرت الان طلا بخرم ؟

از پارسال می خواستم طلا بخرم هی گفتن حبابه می ترکه 🤕پولم پووووودررررررر شد😐😐😐

کلا ترکید 😓

حالا به نظر شما خریدنش عقلانیه 

برای سرمایه گذاری نمی خوام برای خودم می خواستم طلا بخرم 

هی گرون شد گفتن الکیه 😐😐😐😐😐

مثل اینکه راستکی بود😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706