2737
2734

سلام دوستان اگه ميشه راهنمايم كنيد از دست همسرم خسته شدم ديگه بريدم همش فيلماي تركي فيلماي سريالي خارجي كه مثبت ١٨داره نگاه ميكنه اخلاقشم به شدن بده حرف حرف خانوادشه ديگه ازش خسته شدم شرايطه جدا شدن ندارم ديگه داره ازش بدم ميخوام رهاش كنم (مثل طلاق عاطفي) فقط تو رابطه خوش اخلاقه بس بنظرتون چند مدت كم محلش كنم بهتر نميشه اخه همسرم ادميه كه اگه زياد بهش محل بدي رو  بر ميداره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب از اول نباید ماهواره نصب میکردین

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
2731

کتاب چراغ دل شوهرت را روشن کن .  رو بخون . 

منو همسرم با اینکه هر دو امروزی هستیم اول ازدواج با هم توافق کردیم ماهواره نداشته باشیم با اینکه هر دو توی منزل مادریمون داشتیم . الان بیش از دو سال میگذره بدون ماهواره هنوز زنده ایم خیلی هم عالیه ـ این فیلمها قبه خیلی مسائل رو جلوی چشممون میریزه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

خب وقتی ماهواره باشه همینه دیگه

ماهواره رو جمع کنید، فیلمهایی که میخواید ببینید دانلود کنید بشینید باهم ببینید. صحنه های بدشم میتونید با کامپیوتر بزنید بره جلو.

من حتی تی وی هم ندارم. کلا ترجیح میدم فیلم دیدن پای کامپیوتر و با مدیریت کامل باشه.

2738

خوب نگاه کنه مگه چیخ؟ فیلم ترکیه مگه چی داره؟ اونا هم یه کشور مسلمان هستن و فیلمهاشونم خانوادگیه..خیلی هم از ایرانی ها مبادی اخلاق تر هستن !

مگه شوهرت زیر 18 ساله که فیلم بالای 18 سال نمیتونه ببینه؟

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
ما هم نداريم اصلا خوشش نمياد خواهر برادراش ميبينه اينم ميره ازشون ميگيره

واسه ما کل فامیل هم ندارن 

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒
2706