2737
2734
عنوان

ینی حامله شدم؟🤔🤨🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 36 پست
متاسفانه انداختمش دور  ولی کاملا واضح دوتا خط انداخته بود شوهرمم دید گفت وای دوتاس ک

الان نداری یکی بزنی ذوق کنیم😁

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان نداری یکی بزنی ذوق کنیم😁

ای خدا عزیزم 😃😃

دارم یه دونه هست تو کشو 

ولی بیبی چک رو باید اول صب استفاده کرد ک ادرار غلیظه آخه الان صبونه خوردم شیر بعدم چایی و چیزای دیگه 

ولی الان میرم از همون بیبی عکس میگیرم براتون

2728
الان دوتا بچه داری گلم؟؟

نه یه دونه...اردیبهشت باردارشدم که قلبش تشکیل نشد😢

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
ای خدا عزیزم 😃😃 دارم یه دونه هست تو کشو  ولی بیبی چک رو باید اول صب استفاده کرد ک ادرار غلی ...

😊😊😊😊

وای متاسفم  الان یه دونه پسر داری محمد پارسا درسته؟  و اینکه یه دونه م حامله ای یا نه سق ...

😂😂😂اره یه محمدپارسای۳سال ونیمه شروشیطون دارم ازصبح که بیدارمیشه یه ریز حرف میزنه سوال میپرسه

نه باردارنیستم بعدسقطم این دومین ماه اقداممه ۲۰مهروقت پریودمه

2738
😂😂😂اره یه محمدپارسای۳سال ونیمه شروشیطون دارم ازصبح که بیدارمیشه یه ریز حرف میزنه سوال میپرسه نه ...

خدا بهت ببخشه عزیزم 

ایشالله بازم باردارمیشی ولی ایندفعه ب سلامتی ۹ ماهت میگذره

اینم بیبی

اره مثبته مبارکه دوروز دیگه تکرارکن انشاالله که پررنگ تر میشه

عزیزم ربطی نداره ی هفته بگذره بستگی داره من ی روز گذشته بود از تایمم زدم مثبت شد و باردارم 😶🙄

اها ب سلامتی 

چی بگم والله همه خانومای نی نی سایت یه بار پرسیدم میگفت باید چند روز بگذره از موعدت

2706