2726
عنوان

نداشتن خواستگار

227 بازدید | 32 پست

دوستان بنده ۲۱ سالمه بعد تا این سن اصلا خواستگار نداشتم واقعااا حتی یدونه 

بعد مثلا این مساله رو که ادم جایی بیان میکنه یسریا برمیگردن میگن برو سرکار شوهر میخوای چکار!!!

اخه من نمیدونم مگه سرکار رفتن جایگزینه ازدواج کردنه؟؟

اصلا این حرف برای من قابل قبول نیست

اخه مگه من گفتم مشکل مالی دارم که بهم میگن برو سرکار 

ازدواج جای خودشه کار جای خودشه درس هم جای خودشه 

خیلی واقعا بی معنیه مثلا یک نفر به ادم بگه شوهر نکن برو سر کار.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا این مسئله رو پیش بقیه میگی

بقیه چیکار دارن بدونن شما چنتا خواستگگار داشتی تا حالا

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2728

با قسمت دوم حرفات خیلی موافقم هر چیزی باید سر جای خودش باشه و ازدواجم یه مرحله از زندگیه دیگه بالاخره باید اتفاق بیفته منم نه فاز اونایی رو درک میکنم که میگم نه اصلا ازدواج نکنین برین تفریح کنین درس بخونین کار کنین رو درک میکنم نه فاز کسایی که انقد باز ازدواجو بزرگ میکنن و فک میکنن تنها هدف تو زندگی فقط همونه 🤦‍♀️

خب چرا این مسئله رو پیش بقیه میگی بقیه چیکار دارن بدونن شما چنتا خواستگگار داشتی تا حالا

نه خب اخه مثلا عمم همین چند وقت پیشا داشت میپرسید منم گفتم فعلا خواستگار ندارم

دیگه راستشو گفتم

رفتارتون تو اجتماع محله فامیل دوستان و همسایگان بررسی کنید 

تعامل اجتماعی تون بیشتر کنید 

در مراسم های خیر و شر شرکت کنید 

همیشه خونه نباشید 

خیلی تنها بیرون نرید 

موانع رفع کنید مثلا برادر دعوا کار یا خلاف که تو محله معروفه به دعوایی خیلی موثر اینجورچیزا

و هزاران چیز دیگه

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
رفتارتون تو اجتماع محله فامیل دوستان و همسایگان بررسی کنید  تعامل اجتماعی تون بیشتر کنید  ...

اتفاقا خوده من ادمی هستم که مثلا اگه مهمونی باشه یا مجلسی چیزی باشه حتما شرکت میکنم 

رفت و امدمونم خب معمولیهه

با دوستامم گاهی اوقات بیرون میریم

نه خب اخه مثلا عمم همین چند وقت پیشا داشت میپرسید منم گفتم فعلا خواستگار ندارم دیگه راستشو گفتم

خب ازین به بعد مثلا بگو مورد خوبی نبوده

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2706