2733
2734

بچه ها من تاااا ساعت  ۹ ۱۰ اگر نخوابم هیچی تو مغزم نمیره حتی اگر شب ساعت ۹ خوابیده باشم  ولی اگر ساعت ۳ شبم خوابیده باشم بیشتر از ۱۰ نمیخوابم  بنظرتون اشتباهه ک صبا ساعت ۹ ۱۰ پاشم ولی شبا تا ریر موقع بخونم ،گ چون شبا بهتر یاد میگرم ولی صبا همش خواب تو چشممه 

یا لزوماااا برا موفقیت باید صبا پاشم و بعد ی مدت عادت میکنم ک پلشم ؟ 

و خدایی ک بشدت کافیست ...

نه اصلا هركس تام خابش فرق داره

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه هر جور میتونی شبا دیر بخواب مثلا تا حدود ساعت ۳ بعد صبح دیر پاشو اشکال نداره ولی اینجوری نباشه هم شب زود بخوابی هم صبح دیر پاشی 

من خودم شبا هم تاریک میشد یادگیریم یه عالمه کاهش پیدا میکرد بعد مثلا ساعت ۸ شب میخوابیدم از اونور ۳ یا ۴ پا میشدم قشنگ درس میخوندم 

2738

من خودم 11 بیدار میشدم 😅😅خیلی خسته میکردم خودمو کلا میدونم

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
تو اگر بتونی روزی ۶ تا ۷ ساعت بخوابی کافیه و این مدت زمان هر وقت که دلت میخواد باشه ،من خودم زود بید ...

اخه من میخوام ۳ سال انسانی رو برا دولین بار بخونم تو این ۹ ماه فک کنم باید بیشتر بخونم تازه میخوام باردار هم بشم 

و خدایی ک بشدت کافیست ...
2706