2726

من یا میرم آبرو دختره رو میبرم بعد جلو شوهرم  خودمو میکشم چون واقعا عاشقشم و بهش وابستم واقعا دنیا رو سرم خراب میشه

یا اینکه میرم آبروی اون دختره رو میبرم بعدشم پوست شوهرم رو با طلاق میکنم

ولی اصلا موندن و بخشیدن رو انتخاب نمیکنم چون با شناختی ک از خودم دارم زندگی رو واسه هر دوتامون جهنم میکنم و دیگ چندشم میشه حتی نگاش کنم چ برسه کنارش بخوابم

البته شوهرم اصلا همچین آدمی نیس

تو نی‌نی سایت ک این چیزا رو دیدم کلا وسواسی شدم

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مجردم و شاید این تاپیک انرژی منفی باشه برام

ولی به همین محرم قسم اگه خیانتی ازش ببینم اول آبروشو تو‌کل شهر میبرم جوری که به گو خوردن بیوفته 

بعد بش نمایشی خیانت میکنم

بعد تمام حق و حقوقمو میگیرم و در اخر یه شوت میزنم در ماتحتش بره گم شه از زندگیم 

من اشغال نگه نمیدارم تو زندگیم

جا اشغال تو سطل اشغالیه

هرکی میخواد باشه🌙🌟

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑                 

گاهی وقتا حتی  وقتی ب این فکر میکنم ک آیا دوران مجردیش با دختری دوس بوده یا ن از حسودی میترکم 

با خودم میگم اونموقع مجرد بوده و ب من تعهد نداشته اما بازم اونقدر حسادت میکنم ک میشینم گریه میکنم با اینکه حتی نمیدونم با دختری دوست بوده یا ن😂😂😂امان از عشق

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

خخ اول سم میدم به خورد شوهرم  

بعد میرم یه گوله حروم اون دختر خ ر ا ب 

میکنم تمام 😎😎

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
گاهی وقتا حتی  وقتی ب این فکر میکنم ک آیا دوران مجردیش با دختری دوس بوده یا ن از حسودی میترکم&n ...

منم اینطورم یا این که کافیه وقتی فیلم میبینیم از دختر تو فیلم کوچکترین تعریفی بکنه واااای میمیرم 😭

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2706