2733
2734

انومالی صد درصد درسته

چی بهت گفتن،؟

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حتما دختر گفتن وپسر میخاستی😐

نه من برعکس فک میکنم

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
انومالی صد درصد درسته چی بهت گفتن،؟

دختر 

اما نمیدونم باورم نمیشه😕 اخه رو بارداری اول خیلی حالم فرق داشت نسبت ب این دومی

از دکتر پرسیدم قطعیه گف اره

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
2738
بستگی داره کجا رفته باشی جاهای معتبر استباه کمتری میکنن چون پول خوبی میگیرن و کلی وقت میزارن

شهرستانم همین جارو داره و ب نسبت شهرستانای اطراف کمتر هزبنش

همه جا ۳۰۰ بود اینجا ۱۸۰

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
دختر  اما نمیدونم باورم نمیشه😕 اخه رو بارداری اول خیلی حالم فرق داشت نسبت ب این دومی از دکتر ...

منم دوتا بارداریم زمین تا اسمون فرق دارن سر اولی دوبار سه بار حالت تهوع گرفتم و تموم ولی سر این تا همین الانم‌ک‌۲۲هفتم استفراغ میکنم😐وحشتناک حالم بده و هر دوشون یه جنس هستن 

اخرش 
دختر  اما نمیدونم باورم نمیشه😕 اخه رو بارداری اول خیلی حالم فرق داشت نسبت ب این دومی از دکتر ...

مثلا سر هردو چطور بودی ویارت ،چاقیت ،منم دوتا دختر دارم اینو ناخواسته باردار شدم استرس دارم 

بگم که ویار ربطی نداره مال منم ویار پسر بود اما ازان تی گفتن دختره

خوش اومدی نازمامان.😊
2706