2726
چرا موهام میریزن؟,سرم خالی شده ..صورتم یهو نابود شد ...چرااا

عزیزم همش مال استرس .استرس را کم کن تا خوب بشی و حسم میگه اصلا ارامش نداری همش نگرانی

تاریخ رابنگر لرها همیشه افتخار این دیار بوده اند وخواهند بودافتخار میکنم لر هستم
عزیزم همش مال استرس .استرس را کم کن تا خوب بشی و حسم میگه اصلا ارامش نداری همش نگرانی

ملکا بانو قربون دستت بگو حس عرفان به من چیه بهم میرسیم؟

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ووستم صلوات میفرستم 

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤

عزیزم بنظرت من کی ازدواج میکنم؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2728

حست درست میگه ..صورت و موهام از همه بیشتر حالم رو خراب کرده ..موهام حرکتی بودن واسه خودشون الان کف سرم کلا معلومه

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
نمیخوام نگرانت کنن ولی برو زود ازمایش لوسمی بده حتما برو دکتر نگرانم نباش

چی هست ؟طبق چه چیزی میگی گلم؟

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
حست درست میگه ..صورت و موهام از همه بیشتر حالم رو خراب کرده ..موهام حرکتی بودن واسه خودشون الان کف س ...

گلم بهت گفتم که برو دکتر نگرانم نشو چون احتمالش خیلی کمه اگه خون دماغ شدن و کبودی نداری برو ازمایش لوسمی بده نگرانم نباش چون دختر خالم الان ۳۲ سالشه لوسمی گرفت خوب شد

چی هست ؟طبق چه چیزی میگی گلم؟

طبق خستگی بی روح شدن صورت ریزش مو البته ممکنه از استرسم باشه ولی از وقتی دختر خالمو دیدم میگم هرچه زود تر بری ازمایش بدی بهتره خودتو درگیر نکنیا بدون همه چیز راهی هست برای درمانش 

نمیاد ب نظرم لااقل به این زودیا نمیاد اگه همین روزا بیاد جنجال میشه

میشه برامنم بگی کسی که بهش علاقه دارم دوستم داره یانه،ازدواج میکنم یانه

۹۹/۹/۹روزرسیدن من به تو،روزرسیدن به آرزوم  
ملکا بانو قربون دستت بگو حس عرفان به من چیه بهم میرسیم؟

عزیزم  فکر کنم روز شب بهش فکر میکنی همش داخل تصوراتت .خس عرفان حس خوبی فکر کنم با دعا به هم میرسین 

تاریخ رابنگر لرها همیشه افتخار این دیار بوده اند وخواهند بودافتخار میکنم لر هستم

ملکا بگو عرفان بهم مریسه یا نه؟ باباش کی مخالفتاش تمام مبشه؟ واست ۵ تا صلوات میفرستم

عزیزم  فکر کنم روز شب بهش فکر میکنی همش داخل تصوراتت .خس عرفان حس خوبی فکر کنم با دعا به هم میر ...

وای مرسی😍😍😍😍 صلواتت واست فرستادم

2706