2726
عنوان

شما توی شرایط فعلی دندانپزشکی میرید؟؟😐😐😐😐👍

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 41 پست

منم هفته قبل دندونپزشکی بودم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من داشتم دندونامو ترمیم میکردم،الان ۸ماهه متوقفش کردم. دکترمم گفت فقط بخاطر کار خیییییلی ضروری برو ک خداروشکر فعلا نرفتم

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
من می خوام سابلیمینال تعمیر دندان و گوش کنم ببینم تاثیر داره یا نه سابلیمینال سفید شدن دندان و ارت ...

واقعا تاثیر داره؟؟

من چه پولا برای این دندونم خرج کردم هنوزم باید خرج کنم

خسته شدم

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
2728

آره من دوماه دیگه وقت دارم حتی بیعانه هم دارم  خیلیم استریل وتمیزززز بودن توکل برخداان شاالله که چیزی نشه 

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦

من ٢هفته پيش دندونپزشكي بودم البته اينم بگم وقتي بامطب تماس گرفتم كه نوبت بگيرم ١٦روز بعدش نوبت دادبخاطركرونا زيادشلوغ نباشه وقتي هم رفتم مراجعه كننده اي نبود فقط من بودم خود دكترا خيلي رعايت ميكنن نگران نباش منشي همش ضدعفوني ميكردقبل رفتن تو اتاق دكتر دستكشم رو درآوردم ب دستم الكل زد خودم دكترهم ماسك داشت هم شيلد

يك وقت هايى فقط بايدگفت"فداىِ سَــرم"
واقعا تاثیر داره؟؟ من چه پولا برای این دندونم خرج کردم هنوزم باید خرج کنم خسته شدم

نمیدونم تاثیر داره یا نه می خوام از امروز شروع کنم

سابلیمینال افزایش قد گوش دارم میدم یه هفته ای میشه فک کنم یه سانتی بلند شدم نمیتونم قدم و اندازه بگیرم چون بعد خوشحال میشم بلند شدم دیگه قدم همونجور میمونه

باید بهش باور داشته باشی و قبل از گوش دادن دو لیوان اب ولرم بخوری  

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥

همین الان همسرم دندونپزشکه ..هفته پیش خودم و دخترم هم رفتیم ..عزیزم اینم یه بیماری و اونم یه بیماری ..وقتی دندون عفونت کنه به خون میزنه به لثه هم میزنه ..حالا میگی ارتودنسی ..اونم یه بخشیش به زیبایی هست که خوب بازم جنبه روانی داره و یه بخششی هم اگه خوب جویده نشه معده درد هم میگیری ..جای مطمئن برو 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..

والا ۲هفته پیش دندون عقلم شکست

لبه اش به شدت تیز شد و زبونمو زخم میکرد ۳روز وایسادم تا کُند شه بلکه

نشد

رفتم کشیدم

بهتر از درد کشیدن بود

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706