2410
2553
عنوان

یه سوال رابطه ای...بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2393 بازدید | 113 پست
آره میشه... بعد فکر نمیکنید که طرف بخاطر تمایلاتش زن گرفته!!!

ن چون این یکی از تمتیلات اصلی هر فرده،مگه تو کتاب راهنمایی نخوندی ک هرکسی تمایلات مختلفی داره،نیازهایی داره دقیق یادمه ،نیاز ب پوشاک ب مسکن،نیاز جنسی هم یکیشون بود.

و اسلام هم بخاطرهمین ک جوونا ب گناه نیفتن میگن جوونای خودتونو زود سروسامون بدین.باز توضیح بدم یا بسه؟؟🙂

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دو سال عقد بودن..میگفت هیچوقت این حالتی نشده

لابد خاجه تشریف داره وی

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
بعله ٨٠ درصد دختراي ني ني سايت ميگن تو عقد رابطه كامل داشتيم، خيلي هم خوش گذشته

چه اماری والا 80 درصد!!!! 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2456
ن چون این یکی از تمتیلات اصلی هر فرده،مگه تو کتاب راهنمایی نخوندی ک هرکسی تمایلات مختلفی داره،نیازها ...

بسه قربونت تفهیم شدن  🤣😂

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
یعنی شما نمیدونی؟؟؟ نمیدونی هم حامله میشن ؟ چه سوالایی میپرسینا

منظور من اینه که اگه ناخواسته بکارتت رو از دست دادی و طرف نخواستت چی،،میخای بری چی بگی؟؟

تازه قانونم حامی اقایون هست که حق مسلمه اونه و برای بستن دهنت میگن نفقه ش رو بده،،اون وقت کافیه مرد چهارتا شارژی رو که برات خریده بزنه توو صورتت

2714
منظور من اینه که اگه ناخواسته بکارتت رو از دست دادی و طرف نخواستت چی،،میخای بری چی بگی؟؟ تازه قانون ...

مگه شهر هرته چرا انقد بدبینید 

چه خبرِ امروز؟؟؟چرا یکی در میون تایپیکا روابطِ جنسی شده؟؟چقدر زشت

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
اره بابا خیلی عوامل باعثش میشه...خوردو خوراک..استرس..هیجان بالا...سرما گاها...ضعف بدنی

اتفاقا خیلی هم آدم استرسی ای هست شوهرش..ولی میگفت ازین موضوع خیلی ناراحته بیچاره

مادرم همسرم دخترم و پسرم عشقای زندگیم
هم خودت بی حیایی هم خواهرت که ازین چرت و پرتا برا هم تعریف میکنید

بی حیا خودتی .. ارتباط و حرف زدن من و خواهرم هم به خودمون مربوطه...ناراحت میشی تاپیکم نیا لطفا 

مادرم همسرم دخترم و پسرم عشقای زندگیم
بی حیا خودتی .. ارتباط و حرف زدن من و خواهرم هم به خودمون مربوطه...ناراحت میشی تاپیکم نیا لطفا 

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

کجایید

این کاربر توجیه نشده که این حرفای بی معنی ممنوعه تو سایت

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ن چون این یکی از تمتیلات اصلی هر فرده،مگه تو کتاب راهنمایی نخوندی ک هرکسی تمایلات مختلفی داره،نیازها ...

شاید چون یکی از دلایل جدایی ام روابط نامشروع همسرم بود نمی تونم درک کنم

ولی خودم به شخصه معتقدم طلاق افرادی که از رابطه زناشویی شون  راضی نیستن منطقی هست اما تمایلات برای ازدواج بنظرم کاملا غیر منطقی

فرض کن خانمی به دلایلی نمیتونه برای مدتی رابطه ج ن س ی داشته باشه اون وقت شوهر اجازه داره برررره

برای ازدواج دلایلی محکم تری میخاد بنظرم..

2706