2737
2734

دختر خاله من

تا ۶ماهگی که غذا نمیخورد

دیگه بقیشو نمیدونم😁😁😁

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا۷ماهگی نه بهونه نگرفت چون سرلاک میدادم بهش شیرخودمم بود 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2731
فقط بهت بگم نهایت ماه پنجم نینیت دیگه سینتو نمیگیره و شیر خشک و انتخاب میکنا. اگه لازم نیست نده

الان هفت ماهشه هم شیرخشک میخوره هم سینه میخوام دیگه بهش شیرخشک ندم ولی همش گریه میکنه یاجایی میریم سینه نمیخوره اذیت میکنه

الان هفت ماهشه هم شیرخشک میخوره هم سینه میخوام دیگه بهش شیرخشک ندم ولی همش گریه میکنه یاجایی میریم س ...

خوب تا حالا اومده ولی دیگه داره سینتو ترک میکنه شیر خشکی میشه اصلا نده . از امروز حتی خون گریه کرد فقط سینه بده ۶ ساعتم گرسنه موند نترس هیچی نمیشه تا مجبور شه

روانشناسی کودک
من اوایل همین اشتباه و کردم ک هم شیر خشک دادم هم شیر خودمو..سه ماهگی ب بعد دیییگه سینه نگرفت دخترم ب ...

پسرمن هنوز سینه میخوره الان هفت ماهشه ولی شیرخشکم وابسته شده میترسم یه دفعه ازشیرخشک بگیرمش لاغربشه یا اذیت بشه

2738
خوب تا حالا اومده ولی دیگه داره سینتو ترک میکنه شیر خشکی میشه اصلا نده . از امروز حتی خون گریه کرد ف ...

واقعا دیگه بهش ندم؟

اگه ندم خودمم راحترم

بااین گرونی واقعا نمی صرفه 

پسرمن هنوز سینه میخوره الان هفت ماهشه ولی شیرخشکم وابسته شده میترسم یه دفعه ازشیرخشک بگیرمش لاغربشه ...

نه برای چی لاغر بشه شیر مادر کافیه غذا هم روزی ۵ وعده بده

روانشناسی کودک
واقعا دیگه بهش ندم؟ اگه ندم خودمم راحترم بااین گرونی واقعا نمی صرفه 

نه گلم نده. بهش سوپ و کته رقیق ده شده بده انقد وزن مبگیره من به دخترم روزی ۵ وعده سوپ و غدا میدادم کلا روزی سه بار شیر میدادم شیر از ۶ ماهگی دیگه وزن نمیاره که

روانشناسی کودک
من تا دو ماهگی شیر خودمو دادم اما بعدش شیر خشک هم دادم. تا دو سالگی هر دو میدادم و هیچ مشکلی نداشتم

من میخوام بیشترشیرخومو بخوره راحترم

میترسم اگه بهش ندم اذیت کنه یاگشنه بمونه

شیرخودمو میخوره ولی بعدش گریه میکنه نمیدونم ازگشنگیه یا چون عادت کرده به شیرخشک گریه میونه

تا یه سالگی شیر خشک بده بعدش شیر پاستوریزه

همین الانشم خیلی وابسته به شیرخشک شده تایه سالگی بدترمیشه 

ازلحاظ مالیم برامون سخته

پوشکم که قیمتاش سربه فلک میکشه واقعا سخت شده

2706